Doplňte svou výbavu o jarní novinky od ANNA BRANDEJS

CLEANSING & SOOTHING FOAM BY ANNA BRANDEJS
Čisticí a zklidňující pěna na obličej

Bohatá jemná pěna Cleansing & Soothing Foam ANNA BRANDEJS perfektně odličuje, čistí a zároveň zklidňuje pleť. Obsahuje aktivní látky (Zemea, Vrbovka, Růžové mléko), které pleť důkladně vyčistí, včetně make-upu a řasenky. Pouze dobře vyčištěná pleť může správně vstřebávat aktivní látky pro svou krásu a zdraví z účinných sér a krémů.

K dostání na www.annabrandejs.cz za cenu 770 Kč/ 170 ml

LIPOSOMAL VIT. C & MAGNESIUM BY ANNA BRANDEJS – doplněk stravy
Lipozomální vitamín C a hořčík na imunitu.


Objevte skvělý účinek lipozomálního vitamínu C a hořčíku na svůj organismus a zdraví! Jejich pozitivní vliv potvrzuje řada vědeckých studií. Díky doplňku stravy Liposomal Vit. C & Magnesium by ANNA BRANDEJS organismu dodáte vitamín C v lépe využitelné, a tím pádem účinnější lipozomální formě. Lipozomálně je totiž schopen se mnohem rychleji vstřebat do krve a k buňkám a buňky ho dokážou mnohem lépe využít. Další velkou výhodou lipozomálního vitaminu C je, že nedráždí žaludek a trávicí systém. Literatura uvádí, že lipozomální vitamin C je nejúčinnější formou vitaminu C vůbec a že je dokonce účinnější než nitrožilní podání obyčejného vitaminu C. Podpořte svoji imunitu, energii, stejně jako pleť, klouby a kosti.
K dostání na www.annabrandejs.cz za cenu 790 Kč/ 90 tobolek/ 1 měsíc

CLEAR SKIN BY ANNA BRANDEJS – doplněk stravy
Doplněk stravy pro čistou pleť bez akné
Akné je tvrdohlavá, ošklivá a často i bolestivá záležitost, která se netýká jen teenagerů, ale postihuje i přibližně 8 % dospělých. Představujeme vám dvouměsíční přírodní kúru těch nejlepších vitaminů, minerálů a extraktů z bylin pro čistou a zářící pleť: Clear Skin by ANNA BRANDEJS®. Toto skvostné složení obsahuje celkem 15 aktivních látek majících dohromady 79 schválených zdravotních tvrzení dle nařízení komise EU a 28 tvrzení, která jsou na čekací listině. Obsahuje byliny celkem 5 rostlinných extraktů + 10 vitaminů a minerálů.

K dostání na www.annabrandejs.cz za cenu 1190 Kč/ 60 tobolek/ 2 měsíce


ENERGY BOOSTER BY ANNA BRANDEJS – doplněk stravy

Doplněk stravy pro odolnou psychiku, snížení únavy a vyčerpání a dobrou náladu
Rostoucí úroveň stresu způsobená studiem, prací, rodinnými či zdravotními problémy atp. ovlivňuje naše nálady a psychickou pohodu. Nejvyšší úrovně stresu jsou měřeny hlavně u lidí od 18–47 let a ženy jsou typicky více postižené než muži. Fyzické příznaky stresu, jako je podrážděnost, hněv, úzkost, únava, nedostatek motivace nebo energie, zažívací potíže a svalové napětí, mohou nepříjemně ovlivnit naše životy. Energy Booster je doplněk stravy který obsahuje 11 vitamínů a 3 rostlinné extrakty, které mají dohromady až 51 schválených zdravotních tvrzení podle nařízení komise EU, které přispívají k snížení únavy, vyčerpání a udržení normálního stavu psychiky i nervové soustavy.
K dostání na www.annabrandejs.cz za cenu 1 590 Kč/ 60 tobolek/ 1 měsíc

IMMUNITY KIDS BY ANNA BRANDEJS – doplněk stravy
Pro podporu imunity dětí

Doplněk stravy určený na posílení a podporu obranyschopnosti dětí. Protože ještě nemají plně vyvinutý imunitní systém, jsou náchylnější k nastydnutí, chřipkám a dalším onemocněním, které jejich organismus mohou ohrozit nejen ve školkách a školách, ale také na všech místech s větší koncentrací lidí. Doplněk stravy Immunity KIDS by ANNA BRANDEJS je plný aktivních látek (Rakytník, Kurkuma, Hlíva ústřičná), které přispívají ke správnému fungování imunitního systému a které jsou speciálně voleny tak, aby byly vhodné pro dětský organismus. Děti navíc ocení příjemnou pomerančovou příchuť.
K dostání na www.annabrandejs.cz za cenu 790 Kč/ 120 cucavých bonbonů/ cca 2 měsíce

Čtěte dál …