Přední světová lifestylová a sex-tech značka, Satisfyer, pokračuje v prozkoumávání mužských snů a představ

Přední světová lifestylová a sex-tech značka, Satisfyer, pokračuje v prozkoumávání mužských snů a představ. Poté co první #Askaman průzkum mapoval okolnosti mužské masturbace, přichází další kolo dotazování. 2333 anonymně dotázaných mužů starších 18 let odpovídalo na tyto otázky: Co chce muž skutečně dostat jako dárek? Jaké dárky muži rádi dostávají a od koho rádi dostávají intimní dárky?

Připravte se, nebude to pouze zajímavé. Bude to vzrušující!  Jako jedna z předních a nejrychleji rostoucích značek z oblasti sexuálního wellness se Satisfyer snaží přinášet související zajímavé informace a propagovat zdravý vztah k vlastní sexualitě.

Bylo dotázáno 2333 mužů

Přibližne 72 % dotázaných bylo ve vztahu, 14 % mělo stálého sexuálního partnera a 14 % bylo single. Na otázku, jestli sdílejí se svým partnerem sexuální fantazie, odpověděli téměř všichni – 92 %, že to dělají. Není tedy překvapením, že s tak otevřenou komunikací přistálo pod vánočním stromečkem nebo jako narozeninové překvapení hned několik sexy dárků. Více než 32 % dotázaných již dostalo nějakou hračku na sexuální wellness.

Co víc si může muž přát

V tomto případě platí, že více je skutečně více, protože 73 % dotázaných uvedlo, že se jim líbí představa, že je partner překvapí nějakým hezkým dárkem, a 43 % z nich by se nebránilo tomu, být překvapen takovým dárek od blízkého okruhu přátel. Pouze 5 % bylo proti takové představě a raději by si vybrali sami na e-shopu.

Pokud jde o sexuální fantazie, pak v případě 40 – 50 % dotázaných zahrnují klasickou „trojku“, sex na veřejnosti, prozkoumávání BDSM světa nebo anální hrátky. Co se týče hraček na sexuální wellness, které bz si dotázaní přáli dostat, pak 73 % z nich uvedlo, že by chtěli hračku, kterou můžou vyzkoušet se svým partnerem. Muži ale očividně mají rádi i čas strávený sami se sebou, protože 50 % z nich by chtělo dostat masturbátor a 35 % se zajímalo o anální produkty, aby mohli zcela prozkoumat své tělo.

O značce Satisfyer

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací

 a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti.

Jako nejrychleji rostoucí značka sexuálního wellness na světě je Satisfyer nyní k dispozici ve více než 100 zemích s více než 200 produkty a více než 287 cenami za design. Satisfyer nabízí nejkomplexnější a nejobsáhlejší sortiment vysoce kvalitních a inovativních produktů, za dostupné ceny. Oceněná inovace společnosti, Satisfyer Connect, je bezplatná aplikace, která integruje dotykovou, zvukovou a haptickou zpětnou vazbu a umožňuje uživatelům prozkoumat vytváření vlastních personalizovaných programů potěšení a bezproblémově ovládat zařízení partnera. Společnost Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2 s více než 25 miliony prodaných ks od roku 2016 a 100 000+ recenzí na Amazonu. Pro více informací navštivte www.satisfyer.com

Pro větší sexuální pohodu, Satisfyer doporučuje: 

Satisfyer Double Joy.

cena 1031 Kč 

Satisfyer Double Joy je párový vibrátor z příjemného silikonu, který obohatí vaše chvíle v posteli úchvatnými vibracemi a vášnivými rytmy. Díky svému ergonomickému a flexibilnímu tvaru vklouzne elegantně mezi vás a hravě vás katapultuje až do sedmého nebe. Menší dřík vibrátoru ve tvaru U jednoduše zaveďte během milostné hry a užívejte si současné stimulace klitorisu a penisu. Když muž zavede penis, vznikne tak příjemně těsný pocit a dřík vibrátoru, který teď leží uvnitř, bude stimulovat váš bod G a jeho žalud. Dva motorky na obou koncích přitom smyslně

a silně vibrují, dokud vás nepřivedou k extázi společného vyvrcholení! 

Satisfyer Lolli Plug 1

cena 773 Kč 

Potěšte svá „zadní dvířka“ s pomocí modelu Satisfyer Lolli-Plug 1: tento anální vibrátor má kónickou strukturu a 2 motorky, které se postarají o smyslnou stimulaci. Díky svému poddajnému a jemnému povrchu z příjemného, šetrného silikonu se velmi lehce zavádí a jeho široká základna ve tvaru písmene T ti zajistí bezpečné hrátky, protože zároveň slouží jako držátko. Tento anální vibrátor Satisfyer je vhodný pro muže i ženy a také k masáži prostaty. Díky vodotěsnému (IPX7) provedení lze model Lolli-Plug 1 používat i pod sprchou, ve vaně nebo v soukromém bazénku.
A kdyby mu náhodou po dlouhých hodinách rozkoše došel dech, můžeš jeho integrované baterie dobít pomocí přiloženého USB nabíjecího kabelu.

Satisfyer Endless Fun

cena 1283 Kč 

Satisfyer Endless Fun ti nabízí více než 33 nejrůznějších možností zábavy – jednotlivcům i párům, protože tento kousek je skutečně velmi univerzální. V elegantně tvarovaném těle jsou 3 silné vibrační motory, které přivedou tvoje tělo do dechberoucí extáze. První motor je ve spodním konci objemného držáku, který lze také použít k zavedení, a dále se nachází vždy jeden motor

v pohyblivých částech této erotické hračky. Vybrat si můžeš z 10 vzrušujících vibračních stupňů, které lze nastavit v obou částech nezávisle na sobě. K dispozici je tak neuvěřitelných 100 nejrůznějších kombinací vibrací, které znamenají další neuvěřitelné obohacení vašeho milostného života. Hlavou vibrátoru Satisfyer Endless Fun lze otáčet o 180 stupňů a tím ji lze integrovat do všech milostných poloh.  

Satisfyer Royal One.2

cena 773 Kč 

Rozmazluj sebe i svou lásku se Satisfyer Royal One: tento erekční kroužek s klitorální stimulací je vyroben z šetrného a příjemného silikonu a díky silným vibracím a efektu zadržení krve hýčká oba partnery. Poté, co se natáhne na penis, zintenzivní erekci

a současně se postará o oddálení ejakulace – požitek a rozkoš jsou tak opravdu maximální. Jemně strukturovaný prvek na dráždění klitorisu stimuluje navíc během sexu při každém přírazu její klitoris.
Aplikace Satisfyer Connect, kterou si můžeš stáhnout zdarma, ti přináší ještě další možnosti: můžeš díky ní vytvářet nové vibrační programy, komunikovat s dalšími uživateli nebo (nechat) ovládat model Royal One přes internet po celém světě – a to zdaleka není všechno! 

Všechny produkty jsou k dostání na https://www.satisfyer.com/cz/ . 

Čtěte dál …

Značka FUN FACTORY úspěšně prodána

Německá skupina vlastnící značky EIS/Satisfyer/Triple A koupila celé portfolio výrobků, patentů, designů a značek, jakož i skladové zásoby společnosti FUN FACTORY. V rámci transakce s platností od 1. října 2024 a již zadala novou poptávku na zboží za prodejní cenu 15...

pokračovat ve čtení