Baby it’s cold outside… Satisfyer uvádí na trh novinku Hot Lover, která vám pomůže překonat dlouhé zimní večery. 

Ještě vám chybí k příjemnému prožití Vánoc něco chybí? Máme pro vás tip na dárek na poslední chvíli. Přední celosvětová značka pro sexuální wellness Satisfyer uvedla na trh svůj nejnovější revoluční produkt pro potěšení, Hot Lover. Tento produkt ve stylu „rabbit“ vibrátoru v sobě ukývá malé tajemství! Zatímco násada s ergonomicky zakřiveným hrotem rozmazluje váš bod G, malý stimulátor se postará o intenzivní stimulaci klitorisu. Dva výkonné motory lze ovládat nezávisle na sobě ovládacím panelem na vibrátoru nebo aplikací Satisfyer Connect. Pro nezapomenutelné chvíle můžete také použít funkci ohřívání této erotické hračky: Hlavní část Satisfyer Hot Lover lze zahřát až na 39 stupňů, což zajišťuje nejen větší pocit rozkoše a zvýšenou schopnost orgasmu, ale také realistický zážitek podobný skutečnému tělu. 

Nejnovější z řady inovativních produktů pro intimitu Satisfyer, Hot Lover, je uveden na trh včas pro chladné období a je jediným zimním ohřívačem, který potřebujete. Doporučená cena: 1550 Kč.  

Tento stabilní vibrátor s ergonomickým tvarem a funkcí ohřívání rozmazlí Vaše nejcitlivější erotická místa a přitom díky dlouhé rukojeti ho lze vždy pohodlně držet. Design Satisfyer Hot Lover je také obzvláště nápadný: Třpytivý povrch v krásných pastelových tónech a nápadný detail uprostřed z něho dělají skutečný designový kousek.   

Nekonečná milostná aféra – Hot Lover má 12 přednastavených vibračních programů, ale po spárování s aplikací Satisfyer Connect lze pomocí haptického dotyku vytvářet neomezené kombinace vibrací pro nebesky žhavé vyvrcholení znovu a znovu. Aplikace Satisfyer Connect, která je průkopníkem v sektoru sexuálního wellness, byla vyvinuta v německých inovačních laboratořích Satisfyer, aby spojila intimitu a technologii a vytvořila Satisfyer Effect. Aplikace byla spuštěna v reakci na pandemii a nabízí uživatelům dálkové ovládání spárovaného zařízení odkudkoli na světě. Nejen to, ale funkce hudebních vibrací také nabízí uživatelům možnost zažít intenzivní orgasmy v rytmu vašich oblíbených skladeb prostřednictvím synchronizace se Spotify nebo Apple Music. 

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání a certifikovaná sexuoložka vysvětluje  výhody používání produktu: 

 “Napětí v těle často inhibuje pocity a orgastické reakce. Napětí v pánevním dnu je velmi časté a má často kořeny ve stresu nebo emočním vytížení. Dostat se k těmto uzlům napětí může být velmi obtížné. Satisfyer Hot Lover jemně rozpouští a uvolňuje napětí napodobováním přirozeného tepla těla, aby podpořil průtok krve a větší vnímavost dotykových receptorů pro intenzivnější a intimnější zážitek. To v kombinaci se stimulujícími vibracemi nabízí další podporu, která pomáhá tělu plně se odevzdat příjemnému uvolnění.” 

 Bez své oblíbené hračky nemusíte být ani pod vodou, protože díky voděodolnému zpracování (IPX7) Vás bude s radostí hýčkat ve sprše nebo ve vaně. Po použití lze vibrátor s funkcí ohřívání snadno očistit vlažnou vodou, jemným mýdlem a trochou čisticího prostředku na erotické hračky a nabít pomocí přiloženého nabíjecího kabelu USB a užívat si nekonečné orgasmy znovu a znovu…

Čtěte dál …

Připravte se na letní radovánky: Satisfyer uvádí na trh dokonalého společníka na cesty – Dew Drop. A vy máte možnost ho vyhrát

Právě včas na letní dovolenou zalitou sluncem představuje Satisfyer, světový lídr v oblasti sexuálního wellness, nejnovější hvězdu ve své nabídce: Satisfyer Dew Drop! Kompaktní, diskrétní a velmi jemný Dew Drop je tu, aby učinil vaše letní dobrodružství ještě...

pokračovat ve čtení