Dárky, kterými můžete na Den matek potěšit vaši maminku, či partnerku

Inovativní produkty GESKE pro zvýšení sebevědomí a posílení přirozené krásy v každém věku.

GESKE, nová německá značka Beauty Tech, pro vás připravila průvodce dárky, kterými můžete letos potěšit vaši maminku, či partnerku na Den matek. Výrobky GESKE v sobě spojují pokročilé technologie, pohodu a elegantní design, takže jsou skvělým dárkem pro vás nebo vaše blízké.

Futuristické kosmetické přístroje GESKE kombinují pokročilou technologii, nepřekonatelný design, dermatologické vědecké poznatky a sílu umělé inteligence (AI) a přinášejí vám jedinou holistickou řadu péče o pleť SmartAppGuided™ na světě. Podrobná videa v oceňované aplikaci GESKE nabízejí detailní návod, jak zařízení používat, takže je neuvěřitelně snadné je začlenit do vaší každodenní rutiny.

MicroCurrent Skin Scrubber & Blackhead Remover


Nejúčinnější čištění na bázi mikroproudu pro vaši pleť.

Díky pokročilé technologii MicroCurrent Face-Lift a SmartSonic Pulsation stimuluje tento špičkový přístroj více než 65 svalů na obličeji a krku, aby zlepšily kontury obličeje, tonizovaly a zjemnily vzhled jemných vrásek. Technologie Dry and Dead Cell Removing Technology zároveň zbavuje vaši pokožku odumřelých kožních buněk a zanechává ji jemnou a hladkou. Díky 5minutovému každodennímu rituálu, který poskytuje masáž proti stárnutí, MicroCurrent Face-Lift a Ultra-hygienické hloubkové čištění, jste na nejlepší cestě k pevnější a jasnější pleti.

Doporučená cena: 1187 Kč

MicroNeedle Face & Body Roller | 9 in 1

Detoxikační lázeňská procedura doma

Detoxikace pleti: se SmartAppGuided™ MicroNeedle Face & Body Roller | 9 in 1 a jeho nástavcem z růženínu, si můžete lázeňské sezení užít přímo doma. Dopřejte si relaxační detoxikační masáž růženínem, která podporuje hojení a pomáhá snižovat záněty. A pokud hledáte mladší a hladší vzhled pokožky, nehledejte nic jiného než jehličkový nástavec. Jehly o průměru 0,3 mm stimulují produkci kolagenu a nastartují přirozené regenerační procesy pokožky. V neposlední řadě chladivý váleček pečuje o pokožku a uvolňuje ji po mikrojehličkování a zklidňuje drobné zarudnutí. Anti-aging dostává s tímto přístrojem zcela nový rozměr.

Doporučená cena: 1 424 Kč

MicroCurrent Face-Lifter 6 v1

Dokonalý lifting a tónování pleti

Dopřej si mladistvý vzhled s pevnými konturami obličeje. Nyní ti může každý závidět – náš nejnovější face-lifter, který využívá naši vlastní MicroCurrent Face-Lift Technology.
SmartAppGuided™ MicroCurrent Face-Lifter využívá několik špičkových patentovaných technologií, které se postarají o kompletní proceduru ošetření obličeje a protažení tvé pokožky a obličejových svalů!

Doporučená cena: 1 187 Kč

Čtěte dál …