Lush: Každá maminka si zaslouží voňavé rozmazlovaní!

Pokud stále nevíte, čím potěšit ke Dni matek, nechejte se inspirovat LUSH produkty, které zaručeně udělají radost! Co je lepšího, než voňavý relax a čas sám na sebe? Kompletní kolekce je k dostání ve všech kamenných prodejnách a online.

Flower Bombshell
Koupelová bomba
450 Kč/ kus


Regenerativní pákistánská růže a rozjasňující silice ze sicilských citronů vás zvou k lázni provoněné květinami. Bomba díky obsahu sójové mouky promění vodu v heboučké pohlazení a až celá vyšumí, roztančí se na hladině kvítky, okvětní lístky a poupátka, které vás obklopí jako slavnostní konfety.

Yummy Custard
Koktejl na mytí těla
od 320 Kč/ kus


Až otevřete kelímek této lahody s konejšivým ovesným mlékem, vanilkou a zjemňujícím kukuřičným škrobem, dávejte si pozor, abyste si ho nespletli s dezertem. V Yummy Custard se pojí superhydratační glycerin a hydratační fair trade bio gel z aloe vera, které zanechají vaši pokožku hloubkově hydratovanou.

Time to Relax
Koupelová bomba
280 Kč/ kus


Čas na relax, tato chvíle je jen vaše. Odpočívejte v koupeli s epsomskou solí a heřmánkovou silicí, které pomáhají uvolnit mysl a podporovat regenerační spánek.

Summer Daydreams
Knot Wrap
450 Kč/ kus (100cm x 100cm)

Vytvořte dokonale personalizovaný dáreček na míru – vyberte oblíbené produkty své maminky nebo jiné milované osůbky, zabalte je do tohoto velkého Knot Wrap a věnujte tak dva dárky v jednom! Design tohoto šátku vyrobeného ze 100% recyklovaných plastových lahví navrhla Saffron Blackwell.

Mum
Dárek
900 Kč/ kus


Řekněte mamince, ať si dopřeje, co potřebuje, a užije si trochu odpočinku se čtveřicí koupelových potěšení. Dáreček obsahuje dvě koupelové krásky z limitované edice ke Dni matek: Atom Heart Mother a Blooming Beautiful Marigold, které do vaší koupelny vnesou barvy a vůně teplého jarního dne. Vedle nich kontrastují celoroční oblíbenci – hřejivá levandulová ukolébavka Twilight a Wild Remedy se svěží a povznášející alpskou vůní.

Čtěte dál …