Novinka Wai Moment přináší nekonečné léto i soutěž

Jedinečné alkoholické letní osvěžení, to je perlivá novinka s ovocnou příchutí Wai Moment z kategorie hard seltzers, která se zejména ve Spojených státech stala největším nápojovým trendem posledních let. Nyní si tuto „ochucenou alkosodu“ můžete užít i vy!  

Název nové prémiové značky Wai Moment vznikl odvozením od slova wai, které v havajštině znamená voda. A co víc připomíná teplé letní večery než právě voda a Hawai? Letní pohodu si můžete udržet po celý rok, a to právě díky tomuto jedinečnému prémiovému hard seltzeru.

Hard seltzers vznikají postupným kvašením ovoce, cukru nebo ječného sladu. Wai Moment obsahuje alkohol 4 % obj. a méně než 99 kalorií na 330 ml. Dostupný je ve třech variantách – Minty Lime Time Sensation, Crazy Berries Sensation a Tropical Crew Sensation.

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte! Vylosujeme 5 výherců, kteří získají balení 24 kusů prémiové novinky Wai Moment!

Soutěžní otázka:

Příchuť jakého tropické ovoce najdete ve variantě Wai Moment Tropical Crew Sensation?

  1. Mango, papaya, ananas
  2. Mango, papaya, maracuya
  3. Mango, ananas, maracuya

Více informací a nápovědu hledejte na https://www.waimoment.com.

18+ vychutnávejte zodpovědně.

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 12. 9. 2021. Do předmětu uveďte „Wai Moment“. Podmínkou účasti v soutěži  je dát like FB profilu All4fun, nebo instagramovému profilu All4funcz. Nezapomeňte uvést kontaktní údaje.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …

Řemeslná pekárna Zrno zrnko uvádí dokonalé koláče, šneky a další sladké kousky – v hlavní roli: extra čerstvé máslo z La Formaggeria Gran Moravia

Kvalitní máslo je nezpochybnitelným králem každé pekárny, ve které to s poctivým řemeslem myslí opravdu vážně. Své o tom vědí v oblíbené pekárně  Zrno zrnko, kde týdně zpracují 150 kilo másla! Stejně jako u všech dalších surovin, také v tomto případě sáhli po tom...

pokračovat ve čtení