Amerikánka se vrací, a roztančí Vary

Po dvou letech, a jak je jejím zvykem zase trochu jinak, se vrací Amerikánka do festivalových Karlových Varů. Tentokrát to nebude divadelní představení, ale hudebně taneční show inspirovaná divadelním představením s Annou Fialovou a Pavlou Beretovou v hlavních rolích v režii Viktora Tauše a v choreografii Kristíny “Tukan” Martanovičové.

„Už vás bolí nohy z bot na podpatku a šampaňský nemůžete ani vidět? Tak si pojďte Vary užít v jiným stylu se mnou, s Amerikánkou, holkou z „děcáku“, dítětem ulice. Na svý procházce vám představím novou realitu… nebo možná jen svůj sen. Pouliční lampy se změní ve světla reflektorů a karlovarská Stará Louka v jeviště, hřiště i diskotéku. Sraz je 23. 8. v 20.30 mezi Goethe’s Beer House a Café Elefant, Stará Louka 22. Budu tam já, Barrandov Studio slavící 90. výročí, hlavní hrdinky, které se občas stanou jen živými kulisami, a náhodní kolemjdoucí, kteří se možná stanou hlavními hrdiny. A doufám, že i vy. Podpatky nechte doma!“ Zve Amerikánka.

Čtěte dál …

V kině se dějí zázraky nejen na velkém plátně. Valentýna tu totiž slaví nejen šťastně zadaní, ale i ti, kteří svou polovičku hledají. Nevěříte?

Ať jste single nebo zadaní máme pro vás tip, jak skvěle strávit valentýnský večer a nesedět jen doma na gauči. Cinema City si totiž i letos pro své návštěvníky připravilo oblíbenou valentýnskou soutěž s názvem Rande jako z filmu. Ta nenechá na holičkách ani...

pokračovat ve čtení