Emirates bude během zimní prázdninové sezóny provozovat dva lety denně na Seychely

Letecká společnost Emirates oznámila, že bude od 24. prosince 2021 do 9. ledna 2022 provozovat dva denní lety na Seychely, tímto krokem aerolinka uspokojí poptávku na trhu během rušného prázdninového období.* Zákazníci si tak mohou užít více cestovních možností, flexibility i snadnější přístup do této země.

Emirates aktuálně provozuje denní let na Seychely na palubě Boeingu 777-300ER. Druhý denní let poslouží především k posílení cestovního ruchu do této oblíbené destinace v Indickém oceánu během letošního období zimních prázdnin. Země je vyhledávaným odpočinkovým místem řady turistů, například z Francie, Německa, Velké Británie, Ruska, Itálie, Švýcarska, Polska, USA, Spojených arabských emirátů a Saudské Arábie.

Tento přidaný let z Dubaje do Mahe bude létat s označením Emirates EK707 s odletem z Dubaje v 10:20 a příletem do Mahe v 14:55 místního času. Let z Mahe do Dubaje bude označený jako let Emirates EK706 s odletem z Mahe v 08:35 a příletem do Dubaje v 13:10 místního času.

Od 10. ledna 2022 bude letecká společnost obsluhovat celkem 10 letů týdně, včetně dvou denních linek v pátek, sobotu a neděli. Letenky lze zakoupit na webu emirates.com, v prodejních kancelářích Emirates nebo prostřednictvím cestovních kanceláří.

Na začátku tohoto roku společnost Emirates také obnovila svůj závazek vůči Seychelám podepsáním memoranda o porozumění se Seychelskou radou pro cestovní ruch během světové výstavy Expo 2020. Dohoda nastiňuje řadu iniciativ, které pomohou podpořit obchodních aktivity a cestovní ruch této země.

Společnosti Emirates bezpečným způsobem obnovila svůj provoz do více než 120 destinací v rámci své globální letecké sítě s přestupem v Dubaji. Letecká společnost je také lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, včetně komplexních hygienických a bezpečnostních standardů, bezkontaktní cesty na Dubajském letišti, štědřejších podmínek v rámci flexibilního rezervačního systému a cestovního zdravotního pojištění proti COVID-19.

Čtěte dál …

Vyrážíte na dovolenou autem do Itálie? Pozor nejenomna pojištění a dopravní předpisy, ale třeba i dálniční poplatky, které mohou na první pohled vypadat jinak

Itálie každoročně láká stovky tisíc Čechů svými nádhernými horami, průzračnými jezery, rozmanitými mořskými plážemi a okouzlujícími historickými městy. Navíc nabízí jedinečné gastronomické zážitky, což z ní činí třetí nejpopulárnější destinaci pro české turisty, hned...

pokračovat ve čtení

Galerie plastik v Hořicích v Podkrkonoší uvádí výstavu To, co zbylo na počest stočtyřicetiletého výročí založení Střední uměleckoprůmyslové školy sochařské a kamenické a zrodu dlouholetého umění kamenné krásy

V letošním roce si připomínáme 140. výročí od založení hořické Střední uměleckoprůmyslové školy sochařské a kamenické. Tato významná instituce ovlivnila nejen řady svých absolventů a absolventek, ale celé město Hořice. Podpořila rozvoj místní tradice...

pokračovat ve čtení