Na hory se Sodexo Benefity

Loňskou zimní sezonu plnou sněhu pokazil lyžařům covid, který zavřel vleky a sjezdovky. Letos ale lyžovat můžeme, byť jen se zelenou Tečkou. Kromě ní si ale s sebou na hory nezapomeňte přibalit Sodexo Flexi Pass Card, případně poukázky Flexi Pass. Můžete s nimi totiž výrazně ušetřit.

Ale vezměme to popořádku. Potřebují vaše lyže, které skoro dva roky ležely v komoře, důkladný servis? Dětem jsou ty jejich pro změnu krátké a boty malé? Nebo místo lyží letos zatoužily vyzkoušet snowboard a vám se ho prozatím nechce kupovat? Pak není nic jednoduššího než vyrazit do lyžařského servisu a půjčovny. Seznam těch, v nichž můžete zaplatit prostřednictvím volnočasových benefitů od Sodexo, najdete www.mujpass.cz.

Chcete na horách pobýt více dní a sháníte ubytování? I s tím vám Flexi Pass Card či poukázky ve vybraných střediscích pomohou. Stejně tak s nimi můžete zaplatit lyžařskou školu, v níž se vaši potomci budou učit kroužit své první obloučky.

A nakonec tu máme skipasy. „Za ty roky, co je tuzemská zimní dovolená v naší nabídce, se počet středisek značně rozrostl. V letošním roce můžete s našimi volnočasovými benefity pořídit skipas ve 21 střediscích,“ říká Tereza Knířová ze společnosti Sodexo Benefity. „Jde o střediska po celé republice – od Krušných Hor a Šumavy až po Jeseníky a Beskydy a nechybí mezi nimi ani ta nejproslulejší jako šumavský Špičák, Červenohorské sedlo a Dolní Morava v Jeseníkách, Deštné v Orlických horách či Ještěd a Rokytnice v Jizerských horách. V Krkonoších jsou to pak třeba Herlíkovice, Mladé Buky nebo oblíbený Špindlerův Mlýn,“ vypočítává Knířová.

Pomůže vám web

S vyhledáním půjčovny lyží či servisu vám pomůže web mujpass.cz, na kterém si nejbližší provozovnu snadno vyfiltrujete. Na stejném místě pak najdete i kompletní seznam ubytovacích zařízení na horách po celé České republice a také lyžařských škol. „Na našem blogu jsme pak pro vás připravili přehled všech tuzemských ski areálů, v nichž akceptují naše benefitní volnočasové karty i poukázky,“ dodává Knířová

Foto: Sodexo

Více informací na www.sodexo.cz.

Čtěte dál …