Nová sezóna se blíží a s ní i čas na obměnu stávajícího botníku

Vykročte po letní dovolené do víru (nejen) pracovních povinností stylově v poutavých teniskách z nové kolekce Deichmann! Prodlužte dovolenou alespoň svým chodidlům a nechte je relaxovat v komfortních trendy modelech.

Konec prázdnin, začátek školního roku a návrat do práce. Přechodné období, do kterého se, po krásných týdnech letní dovolené, nechce nikomu z nás. Udělejte si proto radost hezkou sportovní obuví, která vám pomůže tento čas překonat příjemněji, pohodlněji a stylově.

Tenisky jsou věčné a vděčné. Také patří k vaší nejoblíbenější celoroční obuvi? V nové kolekci Deichmann si vyberete ten pravý model do práce, do města i na volný čas strávený v přírodě. Na jaké kousky se můžete v podzimní sezóně těšit?

Nosit se budou tenisky v ležérním městském i sportovním stylu. Top trendem i nadále zůstávají robustní chunky modely s výraznou platformou. Světlou a barevnou letní kolekci vystřídají kousky v černé, bílé a krémové barvě a v neutrálních zemitých odstínech.  Většina modelů bude jednobarevných nebo tón v tónu, ale objeví se i několik kousků s extravagantními zvířecími vzory nebo ve výrazném kontrastu barev. O „wow“ efekt se postarají tenisky ve třpytivém vzhledu.

Široký výběr tenisek naleznete v nové podzimní kolekci Deichmann.

Čtěte dál …