Gábina Partyšová vynesla modely Ivany Rosové v tetovacím salonu Klaudie Eis

Jako v bájném Egyptě, jemuž vládla královna Kleopatra to vypadalo na akci BUĎ INN v salonu Klaudia EIS na Sokolovské 949/209, Praha 9. Kde schopné ženy vládnou pod vedením Klaudie Eis, která stojí za zrodem této nové krásné značky.
Klaudia Eis

Žena, které vděčí stovky žen za své sebevědomí, získané díky její precizně odvedené práci Permanent Make-up Artist, které se věnuje 14 let. Jak všichni dobře víme doba Covidová zasáhla mnoho oborů včetně služeb. Proto nyní rozšiřuje své působení i v oblasti módy. V salonu najdete kvalitní kašmírové kabáty a designové kožené kabelky.

Ať ji potkáte kdekoliv, vždycky je upravená, noblesní, elegantně oblečená a usměvavá. Krása a sebevědomí přitom dle jejího názoru nejsou upřeny žádné ženě, slečně ani dívce. Stačí je v sobě najít a správně použít. Ať jde žena kamkoli, má mít dobrý pocit, vypadat dobře a hlavně se dodře cítit. Její neuvěřitelné a nekonečné nasazení v oblasti ženské krásy ji přivedlo k nápadu spojení tří úspěšných žen. Další dvě statečné jsou.

 Ivana Rosová

Její módní značka působí na českém i mezinárodním trhu od roku 2015 a specializuje se na luxusní oblečení pro ženy manažerky a podnikatelky. Obléká úspěšné ženy od ranních meetingů po večerní gala události. Pro více informací navštivte e-shop: ivanarosova.com

O Klaudii Eis

Kludii vděčí stovky žen za své sebevědomí, získané díky její precizní permanentní make-up, kterému se věnuje 14 let. Covidová zasáhla mnoho oborů včetně služeb, proto nyní rozšiřuje své působení i na oblast módy. V jejím  salonu najdete kvalitní kašmírové kabáty a designové kožené kabelky.

Kdo je Mónica Sofia

 Rodačka z kapverdského ostrova Santiago, podniká ve světě módy s vlastní značkou dámské obuvi a šperků. Při jejich výrobě ji inspirují vzpomínky na země, které navštívila, číslem jedna jsou rodné Kapverdy. Založila nadaci Naděje Cobo Verde.

Čtěte dál …