Designové, ale zároveň praktické tašky a koše na krbové dřevo a pelety

 K příjemné předvánoční atmosféře jistě přispěje roztopený krb. Vůni hořící dřeva spolu s neodmyslitelným zvukem jeho praskání je možné ještě vylepšit úhledně vyskládanými polínky vedle krbu. SOLO designové tašky a koše nabízejí uspořádání dřeva tak, aby nenarušily celkovou pohodu dlouhých zimních večerů, ale zároveň jsou i velmi praktické. SOLO tašky ze 100% přírodní juty totiž unesou až 100 kg. Jak koše, tak i tašky obsahují nepropustnou vnitřní stěnu, která zabrání znečištění interiéru. Krbu a prostoru kolem něj tašky nebo koše v přírodní barvě vyloženě sluší, a navíc se postarají o rozházená polínka a uklidí zbytečné nečistoty kolem krbu, které mohou celkový dojem rušit.

Taška má rozměry š: 64 cm, h: 31 cm, v: 41 cm a je dostupná v neutrální béžové barvě. K dostání je v OBI, Unihobby, Bauhausu a Alze, za maloobchodní cenu 329 Kč.

Koš má průměr 38 cm, je dostupný také v béžové barvě a lze jej zakoupit v OBI, Unihobby, Bauhausu a Alze, za maloobchodní cenu 350 Kč.

Pokud máte již uskladnění vyřešeno, nenechte si pokazit příjemnou atmosféru plápolajícího ohně a nezapomeňte jednou za dva až tři měsíce vyčistit usazeniny ve spalinových cestách krbů. SOLO čistící poleno vyčistí všechny druhy komínů, i ty z nerezové oceli. Čistící poleno zlepšuje hospodárnost provozu kamen, kotlů a krbů čili snižuje spotřebu paliva a zvyšuje účinnost vytápění. Navíc působí preventivně proti vzniku požárů způsobených samovznícením sazí v kouřovodech. Jádro čistícího polena obsahuje aktivní složku, která pohlcuje saze a dehet, a trubky tak efektivně zbaví nečistot. S čisticím polenem SOLO budete mít doma krásné teplo, protože kamna a krby budou báječně hřát.

Doporučená cena: 199 Kč vč. DPH a je k dostání v OBI, Unihobby, Baumaxu, Tescu a Alze.

Čtěte dál …