Do podzimního nečasu vykročte v nových šněrovačkách

Móda

Nenechte se zaskočit nevyzpytatelným podzimním počasím a vyzbrojte se do nové sezóny stylovou, a přitom praktickou obuví. Jedním z aktuálních trendů, který by neměl uniknout vaší pozornosti, je šněrovací obuv. Jaká je hitem letos na podzim?

Nízké šněrovací kozačky jsou stálicemi, které z módy rozhodně nevyjdou. Pokud chcete kráčet s nejnovějšími trendy, vsaďte na model s robustní profilovanou podešví. Stylové šněrovací kousky nabízí i nová kolekce Deichmann. Najdete v ní jak klasiku v podobě jednoduché černé šněrovací obuvi, tak modely v odstínech šedé, béžové, bordó nebo pastelově růžové. 

Patříte mezi příznivkyně neotřelé a extravagantní módy? Dolaďte svůj podzimní outfit šněrovací obuvi s efektními přezkami v rockovém stylu. Absolutním „must-have“ sezóny jsou šněrovací modely v bílé barvě. I když je světlá obuv náročnější na péči, rozhodně stojí za to ji do svého botníku zařadit! Pohodlnou ležérní obuv ve stylu farmářek si zamilujete na první pohled.

Více na www.deichmann.cz.

Čtěte dál …

Hotel Sen hostil soutěžící 17. ročníku Miss & Mr. Look Bella 2022. Nechyběli porotci Felix Slováček, Kateřina Brožová nebo Marian Vojtko a další.

Protože se soustředění adeptů na titul celostátní soutěže Miss & Mr. Look Bella 2022 koná v proslulém Hotelu Sen v Senohrabech, uskutečnila se v jeho prostorech i zahajovací tisková konference. Té se kromě již zmíněných soutěžících účastnili i někteří porotci,...

pokračovat ve čtení