Buďte elegantní i v domácím oblečení

Se zkracujícími se dny a klesajícími venkovními teplotami začínáme přirozeně trávit více času doma. Konečně se můžeme věnovat domácím koníčkům či aktivitám, které jsme v předcházejících měsících zanedbávali.

Zpříjemněte si čas strávený doma na maximum a udělejte si radost novým domácím oblečením. Zapomeňte na staré vytahané tepláky a triko, které si už leccos pamatuje, a pořiďte si něco stylovějšího. Aktuální trendy nahrávají pohodlnému ležérnímu oblečení a sportovním kouskům, a tak je opravdu z čeho vybírat.

Vsaďte na příjemné modely z přírodních materiálů, které jsou na dotek tak příjemné, že je budete chtít nosit i mimo domov. V podzimních kolekcích najdete jak klasiku v podobě jednoduchých triček, tepláků a mikin, tak stylové teplákové soupravy nebo mikinové šaty. Buďte upravená i doma, ať vás žádná nečekaná návštěva nepříjemně nepřekvapí!

Patříte mezi milovníky nekončících pyžamových party? Pořiďte si nový pohodový outfit pro vaše (nejen) noční radovánky. Není nad to si vychutnat teplý čaj nebo ranní kávu v příjemném měkoučkém pyžamu.

Více na www.cellbes.cz, www.deichmann.com, https://itesco.cz/ff/

Čtěte dál …

Tenisky, kam se podíváte

Nabídka letošní podzimní kolekce Deichmann je opravdu bohatá. Vyberte si tenisky, které nejlépe podtrhnou váš styl oblékání. Ležérní, sportovní, chunky, v neutrálních tónech, nebo barevné? Vykročte do podzimu v novém trendy modelu. Chunky tenisky Robustní modely na...

pokračovat ve čtení