Novinky od oblíbené Annabelle Minerals – jemné krémové tužky na oči a rty nadchnou každou ženu

Kosmetika

Jistě budete souhlasit s tím, že oči a rty jsou při líčení stěžejními místy našeho obličeje, bez kterých by nemohl vzniknout dokonalý výsledek. A právě proto, aby váš make-up vždy vypadal bezchybně, jsme v Annabelle Minerals vyvinuly zbrusu nové tužky na oči a rty, které nejen zajistí úchvatné líčení, ale zároveň prospívají pleti a v neposlední řadě jsou i ekologické.

Proč důvěřovat tužkám od Annabelle Minerals

Všechny tužky na oči a rty od Annabelle Minerals jsou vyrobeny na bázi rostlinných olejů, přírodních minerálních pigmentů a vitamínu E. Vedle toho jsou veganské a jsou baleny zcela v souladu s konceptem less waste, tedy v přírodních materiálech, jako je dřevo s kovovým uzávěrem ve vzhledu růžového zlata.

Tužka na oči

Měkká tužka na oči pomůže namalovat linku libovolné tloušťky, která podtrhne tvar vašich očí a dodá vašemu make-upu dokonalý finiš.

Tužka má sametově krémovou texturu, díky níž hladce klouže po pokožce, a umožní tak snadno vytvořit kýženou linku na horním i spodním víčku i méně zručným uživatelům.

Vedle toho má tato tužka na oči šetrné složení na bázi přírodních olejů a minerálních pigmentů, díky kterému působí blahodárně na pleť citlivých očních víček.

Tužka je k dostání ve třech univerzálních odstínech:

  • DARK WOOD je tužka v temné vinylově černé barvě. Zkrátka klasika, která by neměla chybět v žádném kosmetické výbavě, neboť je perfektní pro zvýraznění linie řas a také jako podklad pod oční stíny.
  • FOREST SKY je tužka v grafitově šedém odstínu s lesklými částečkami, která se výborně hodí k modrým a zeleným očím, jimž dodá jemný kouřový efekt.
  • PINE je tužka v neutrální tmavě hnědé barvě v matném provedení, jež výborně funguje samostatně, ale i coby doplněk pro kouřové oči a také ke zvýraznění obočí.

Tužka na oči Annabelle Minerals: 219 Kč.

Jumbo tužka na oči

Víceúčelová tužka na oči, kterou lze použít jako linky, ale i coby oční stíny nebo jako bázi pod ně.

Tužka má jemnou krémovou konzistenci, díky níž snadno a jemně klouže po pokožce a tudíž ji lze velmi přesně nanést.

Zároveň má tužka naprosto šetrné složení, díky kterému nejen nezatěžuje pleť, ale naopak jí prospívá.

Tužka je k dostání ve třech výjimečných odstínech:

  • FERN má podmanivou lahvově zelenou barvu s metalickými částečkami, které dokáží zajímavě měnit odstín v závislosti na úhlu světla.
  • MAPLE má tmavě hnědou barvu s měděnými odlesky, proto je velmi univerzálním pomocníkem pro každodenní líčení očí.
  • MIST je základní matně béžová barva, jež dokáže dokonale projasnit každý pohled. Tužka MIST je také vhodné pro optické zvětšení očního oblouku.

Jumbo tužka na oči Annabelle Minerals: 249 Kč.

 

Jumbo tužka na rty

Krémová tužka na rty se nejen velmi snadno a přesně nanáší, ale také má složení, které je blahodárné pro jemnou pokožku rtů.

Tužku na rty lze díky její krémovité konzistenci použít stejně dobře jako konturu, i coby rtěnku. Aby došlo k dokonalému vykreslení rtů, lze jednotlivé odstíny navíc mezi sebou velmi efektivně kombinovat.

Tužka je k dostání ve třech polomatných odstínech:

Jumbo tužka na rty Annabelle Minerals: 249 Kč.

Více na https://www.annabelleminerals.com/

Čtěte dál …

Dopřejte si v létě nekonečnou záplavu energie a sebevědomí! Amway přináší novinky, které vám pomohou zářit uvnitř i navenek.

Letní sezóna je pro mnohé ztělesněním sluncem zalitých dnů, dlouhých teplých večerů a zábavy s rodinou a přáteli. Během léta se často sejde tolik aktivit, že nevíme, co dřív. Společnosti Amway Česká republika a Slovensko nyní přináší novinky, díky kterým stihnete...

pokračovat ve čtení

Kosmetické tipy jako z rozkvetlé louky

Milujete ten pocit, když si lehnete na čerstvě rozkvetlé louce? Možná se ale nedostanete do přírody tak často, jak byste si přáli. Nebo máte sice rádi vůni květin, ale jste silní alergici a jen pomyšlení na procházku vysokou trávou je pro vás noční můra. Naštěstí si...

pokračovat ve čtení