Cizí jazyk bez učitele? Dokážete to i vy!

Inspirujte se praktickými návody, jak se efektivně učit jazyky na bezplatných webinářích s LangBee. Díky tipům od odborníků můžete motivovat k efektivnímu učení jazyka sebe i své děti.

Naučit nebo se zdokonalovat v cizím jazyce bez pomoci učitele nemusí být vůbec náročné. Pokud i vy patříte mezi samouky, nebo na návštěvu drahých kurzů jednoduše nemáte čas, přinášíme řešení. V prvním únorovém týdnu se uskuteční první dva bezplatné vzdělávací webináře, které organizuje poskytovatel aplikace k učení cizích jazyků LangBee. Dozvíte se, že naučit se cizí jazyk dokáže skutečně každý, že trénovat konverzační dovednosti můžete i bez pomoci učitele, nebo jak vám s učením jazyka dokáže pomoct umělá inteligence.

Webináře jsou určené pro každého, kdo chce studovat cizí jazyk s minimálními nároky na čas a finance. Určitě budou inspirací i pro rodiče, kteří chtějí v učení cizích jazyků podpořit své děti. Jako první LangBee přináší dvě zajímavá témata:

Jak se naučit cizí jazyk i bez učitele

Úterý 1. února 2022, 17.30 – 18.30 hod.

Ověřené metody a praktické tipy, jak se efektivně učit nebo se zdokonalovat v jakémkoliv cizím jazyce i bez učitele, kdykoliv a kdekoliv. Praktický webinář se skvělým lektorem Bronislavem Sobotkem, který v České republice natáčí nejsledovanější YouTube videa zaměřené na učení jazyka. Jeho YouTube kanál odebírá více jak 160 000 lidí. Věří, že potenciál naučit se cizí jazyk má v sebe každý. Snaží se lidem ukázat, jak se učit jazyky tak, aby se mohli radovat z vlastních úspěchů.

Cizí jazyk jednoduše a efektivně s LangBee

Čtvrtek 3. února 2022, 17.30 – 18.30 hod.

Chcete se naučit kvalitně angličtinu nebo němčinu a už za pár měsíců se dostat z úrovně začátečníka na úroveň pokročilého? Nebo se chcete zdokonalovat v jakémkoliv jiném cizím jazyce způsobem, který vás bude motivovat?  To všechno je možné s novou a velmi efektivní aplikací LangBee, která k učení jazyků využívá sofistikované metody procvičování, například i umělou inteligenci. Jejím autorem je programátor Michal Ošvát, který vytvořil i úspěšnou aplikaci k učení slovíček pro školy WocaBee. Tu díky její efektivnosti a schopnosti motivovat k učení vyzkoušelo už 300 000 žáků v 9 zemích.

Účast na obou vzdělávacích webinářích je zdarma. Přihlásit se můžete velmi jednoduše prostřednictvím registračního formuláře níže:

https://langbee.app/app/webinar/2022-1Q/?lang=CZ

LangBee (www.langbee.app) je webová aplikace k učení cizích jazyků, od úrovně A1 – úplný začátečník až po B2 – pokročilý. Aplikaci není nutné instalovat, je jednoduše dostupná na jakémkoliv zařízení – na mobilu, v notebooku i na tabletu. V porovnaní s jinými aplikacemi k učení jazyků je skutečně unikátní – LangBee nabízí individuální přístup ke každému uživateli. Využívá tzv. umelou inteligenci – sleduje, kde uživatel dělá chyby a tyto slovíčka a fráze s ním procvičí důsledněji. Navíc cvičení v každém kurzu nejsou předdefinovaná, ale dynamicky generovaná, a tak učení slovíček nezačne být nikdy nudné. Od února 2022 organizuje LangBee bezplatné vzdělávací webináře pro všechny, kteří se chtějí efektivně učit cizí jazyky moderním a flexibilním způsobem.

Čtěte dál …