Kalendář nadačního fondu Šťastná hvězda pomáhá potřebnýmTak se vidím já, aneb ať žije sefie! je název charitativního kalendáře 2022 nadačního fondu Šťastná hvězda, který můžete mít v nástěnné, nebo i stolní verzi.
V kalendáři vás potěší fotografie Naty Hrychové, Milana Peroutky, Dáši Zázvurkové, Denisy Nesvačilové, Štěpánky Duchkové, Petra Svěceného, Báry Mottlové, Petra Šišky, Lídy a Saši Rašilova, Mirka Šimůnka, Báry Polákové, Moniky Absolonové, Petra Koláře, Tomáše Krause.

Kromě osobností z nového kalendáře se do podpory Nadačního fondu zapojuje také Ondřej Vetchý, Michal David, Richard Müller, Gabriela Goldová, Zuzana Bubílková a daších. Všichni fungují pouze na bázi dobrovolnictví, bez nároku na honorář ve svém volném čase.

Nadační fond Štastná hvězda je neziskovou organizací, která pomáhá vážně nemocným dětem a jejich rodičům v ČR. Jde především o pomoc malým pacientům s onkologickým onemocněním, s cystickou fibrózou, dětem po mozkové obrně a dospívajícím odkázaným na vozíček. Pomoc je cílena na konkrétní nemocné děti. Patronem Šťastné hvězdy je zpěvák Petr Kolář.

Více se dozvíte na www.stastna-hvezda.cz. Přispě můžete na č. u.: 26 00 55 96 16/

Zdroj: Nadačníní fond Šťastná hvězda, foto: Petr Brodecký

Čtěte dál …