Vyhrajte chytrou zábavu od Kvída

Kvído, zvídavá Albi chobotnička, přináší dětem od narození do zhruba 10 let vzdělávací hry, které v sobě kombinují jak zábavu, tak učení. Rozvíjí u dětí řadu důležitých dovedností pro život – komunikaci, kreativitu, smyslové vnímání, jemnou motoriku, logické uvažování nebo objevování přírody a krás Česka. Jako každý rok, i letos v dubnu Kvído ve velkém slaví. Pro fanoušky si proto přichystal dárek. Do 30. 4. máte možnost nakoupit všechny Kvídovy produkty se slevou – na prodejnách Albi 20%, v e-shopu Albi 15%.

Soutěžte o hru Kvído Doprava v kostce od Albi, díky které se učení stane zábavou. Série Kvído V kostce přináší oblíbené paměťovky v různých variantách. V každé z nich děti najdou zajímavě ilustrované karty. Mají vždy 15 vteřin, aby si toho z dané karty zapamatovaly co nejvíce, a zvládly pak odpovědět na jednu až dvě vylosované otázky. Pokud na hrací kostce hodí obrázek chobotničky, nastává kolo s bonusovou Kvídovou paměťovou hrou.

Soutěžní otázka: Kolik základních karet s obrázky a otázkami obsahuje každá hra Kvído V kostce?

Nápovědu hledejte na eshop.albi.cz.

Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce hry Kvído Doprava v kostce. Své odpovědi zasílejte na adresu: redakce@all4fun.cz do 30. 4. 2024. Do předmětu uveďte „Kvído“.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …

Fantastická parta míří do českých kin. Rodinný film o odvaze, představivosti a bezpodmínečném přátelství od tvůrců Ferdinanda a Rio 2 bude mít premiéru 25. 4.

Alfonso Quijote je 11letý chlapec s obrovskou fantazií. Jako správný potomek a legitimní dědic Dona Quijota stejně jako jeho pra, pra, pra, pradědeček neustále bojuje s monstry, které nikdo jiný nevidí. V boji proti zlu se on a jeho tři králíci spojí s dívenkou...

pokračovat ve čtení