Herec Jiří Vyorálek, herečka Simona Peková a instagramový komik Raymi Britto se představí v Show Jana Krause

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. ledna ve 21.40 na Primě.

Jiří Vyorálek – herec, kterého brzy uvidíme v seriálu z politického prostředí 7 schodů k moci. „Tomáš Vichr začíná jako ministr kultury, mravně uvědomělý, rovný politik – pravdař, který má smysl pro čest a spravedlnost, ctí pravidla a mravní zásady. Cestou se umaže a končí jako ,kominík‘ bez práce. Ale mezitím to stihne dotáhnout na předsedu vlády. A taky se zamiluje. Zblázní se tak, jak se to v určitém věku stává spoustě chlapů,“ říká Jiří o své postavě v seriálu 7 schodů k moci, který začne televize Prima vysílat 28. ledna. Kromě toho ho čeká i divadelní premiéra a intenzivně se věnuje načítání audioknih. „Člověk by měl být pořád připravený na všechno. Myslet si ,tak teď mám hotovo a bude chvilku klid‘, to je většinou omyl. Osud totiž vzápětí přinese nějaké nové výzvy,“ dodává.

Simona Peková – filmový objev, herečka, která na prahu sedmdesátky září v první filmové roli a je nominovaná na Českého lva. „Jsem stará paní objevená ve sklepě divadla tři metry pod zemí,“ říká brněnská divadelnice, která na prahu sedmdesátky zazářila ve své první velké filmové roli a vysloužila si tím nominaci na prestižního Českého lva. „Do Valerie v černé komedii Přišla v noci jsem promítla svou matku, nádhernou, ale na zabití. A pak je v ní samozřejmě i kus mě samotné – jsem teatrální a expresivní. A říkám kruté pravdy! I když se za to někdy stydím,“ přiznává.

Raymi Britto – instagramový komik, půvabný Ital žijící v Česku. Narodil se v Miláně, jeho matka je Italka, otec Peruánec, ale už osm let žije u nás. A na svém instagramovém profilu sdílí svoje zážitky a zkušenosti. „Psychicky mi to pomáhá vyrovnat se s tím, že jsem daleko od své rodiny a přátel. Protože když opustíte svou zemi, necháte za sebou všechno a všechny a jste úplně sám. Jakmile ale začnete mluvit novým jazykem, nebo se o to alespoň pokoušet, přestanete mít pocit vytržení ze společnosti.“

Čtěte dál …