Komiksoví a herní fanoušci zbystřete

Knihy, Zábava

Konečně to můžeme ohlásit. Sám Jim Lee odtajnil detaily nového projektu s názvem Batman/Fortnite: Foundation, jednodílného speciálu s hrdinou DC a oblíbené PC hry!

Takže, znalci už podle jména vědí, že na scénu přijde Foundation, jedna ze slavných postav Fortnite vesmíru. A tentokrát se děj přesune ze světa hry přímo do vesmíru DC, kde se nad Gothamem a Metropolis objeví trhliny a bude závod s časem, aby se je povedlo uzavřít a nepustit do nich nikoho z padouchů.

Pod scénářem je tentokrát podepsaný Scott Snyder (Batman: Černé zrcadlo, Temné noci – Metal, nová Liga spravedlnosti), ovšem stále má dozor Donald Mustard z Epic Games a zavedený Christos Cage.  Kresby se pak ujal Joshua Hixson (Rocket a Groot 2: Občasná válka).

A pro ty, které víc zajímají bonusy – ano, samozřejmě budou. V každém komiksu bude unikátní kód, kterým se otevře zbrusu nový skin. A to hodně lákavý! Budete se ve hře moci prohánět v kůži Batmana, který se směje!  

Ale to není všechno – kód vám ještě k tomu přidá do hry speciální tematickou nahrávací obrazovku!

Komiks vychází po celém světě stejně, tedy 26. října. Bude mít 40 stran a bude stát 99 korun.

Více na www,crew.cz.

Čtěte dál …

Geis podporuje i putovní výstavu ADRA

Spolupráce logistického providera a humanitární organizace ADRA se opět posouvá. Geis se stal nově partnerem putovní výstavy, která mapuje pomáhání této dobročinné organizace. Lidé si ji mohou prohlédnout v 11 městech České republiky postupně až do jara 2023. Geis,...

pokračovat ve čtení