Vánoční soutěž o hru Říkej a předváděj od značky EfkoHledáte vhodný způsob, jak intenzivně prožít společné chvíle s Vaším předškolákem? Říkej a předváděj Vám nabízí 12 zajímavých veršovánek spolu s praktickou nápovědou, jak s dítětem napodobovat a předvádět činnosti pomocí mimiky a gest. Kartičky s částmi obrázků využijte i pro procvičování pozornosti a smyslu pro detail.

Produkty značky Efko využívají i učitelé ve školách a vychovatelé ve školních družinách. A nejen oni o hry projevily zájem i  studentky předškolní a mimoškolní pedagogiky, které se připravují  na budoucí povolání učitelky MŠ.

O společnosti:

Efko je tradiční český výrobce kvalitních hraček. „Jako jedni z mála můžeme hrdě prohlásit, že naše portfolio stále skutečně vyrábíme v České republice. A to ve dvou továrnách, v Novém Veselí a v Korouhvi u Poličky“, uvádí Miroslav Kotík, majitel firmy EFKO – karton s.r.o.

Více na www.efko.cz

Soutěžní otázka: Který produkt od Efko je váš nejoblíbenější?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 24. 12. 2021. Do předmětu uveďte „Efko“.

Ze zaslaných odpovědí vylosujeme dva  výherce  hry Říkej a předváděj.

Čtěte dál …

MEGA dětský kemp IV. v Putimově

Kam společně s dětmi o víkendu? Putimovští hasiči pořádají v sobotu 20. července na veliké louce pod koupalištěm už tradiční kemp pro rodiče s dětmi a se spaním pod vlastními stany. Celodenní program přináší ukázky sokolnictví (dravci), bublinovou show,...

pokračovat ve čtení