Vánoční soutěž o hru Říkej a předváděj od značky EfkoHledáte vhodný způsob, jak intenzivně prožít společné chvíle s Vaším předškolákem? Říkej a předváděj Vám nabízí 12 zajímavých veršovánek spolu s praktickou nápovědou, jak s dítětem napodobovat a předvádět činnosti pomocí mimiky a gest. Kartičky s částmi obrázků využijte i pro procvičování pozornosti a smyslu pro detail.

Produkty značky Efko využívají i učitelé ve školách a vychovatelé ve školních družinách. A nejen oni o hry projevily zájem i  studentky předškolní a mimoškolní pedagogiky, které se připravují  na budoucí povolání učitelky MŠ.

O společnosti:

Efko je tradiční český výrobce kvalitních hraček. „Jako jedni z mála můžeme hrdě prohlásit, že naše portfolio stále skutečně vyrábíme v České republice. A to ve dvou továrnách, v Novém Veselí a v Korouhvi u Poličky“, uvádí Miroslav Kotík, majitel firmy EFKO – karton s.r.o.

Více na www.efko.cz

Soutěžní otázka: Který produkt od Efko je váš nejoblíbenější?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 24. 12. 2021. Do předmětu uveďte „Efko“.

Ze zaslaných odpovědí vylosujeme dva  výherce  hry Říkej a předváděj.

Čtěte dál …

Slunce, seno, jahody slaví 40 let aneb, 10 zajímavostí, které jste (ne)věděli! Jakou náhodou film vznikl, jak zasáhla cenzura a kdo si stěžoval až na Barrandově?

Legendární filmová komedie Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody letos slaví 40 let od své premiéry. Komedie, která se natáčela v letech 1982 až 1983 v jihočeských Hošticích se stala doslova filmovým hitem a fenoménem a její sláva trvá dodnes! Právě úspěch...

pokračovat ve čtení