Vánoční soutěž o hru Říkej a předváděj od značky EfkoHledáte vhodný způsob, jak intenzivně prožít společné chvíle s Vaším předškolákem? Říkej a předváděj Vám nabízí 12 zajímavých veršovánek spolu s praktickou nápovědou, jak s dítětem napodobovat a předvádět činnosti pomocí mimiky a gest. Kartičky s částmi obrázků využijte i pro procvičování pozornosti a smyslu pro detail.

Produkty značky Efko využívají i učitelé ve školách a vychovatelé ve školních družinách. A nejen oni o hry projevily zájem i  studentky předškolní a mimoškolní pedagogiky, které se připravují  na budoucí povolání učitelky MŠ.

O společnosti:

Efko je tradiční český výrobce kvalitních hraček. „Jako jedni z mála můžeme hrdě prohlásit, že naše portfolio stále skutečně vyrábíme v České republice. A to ve dvou továrnách, v Novém Veselí a v Korouhvi u Poličky“, uvádí Miroslav Kotík, majitel firmy EFKO – karton s.r.o.

Více na www.efko.cz

Soutěžní otázka: Který produkt od Efko je váš nejoblíbenější?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 24. 12. 2021. Do předmětu uveďte „Efko“.

Ze zaslaných odpovědí vylosujeme dva  výherce  hry Říkej a předváděj.

Čtěte dál …

Střela z Východu – skutečný příběh

Ernst Degner (1931–1983) byl profesionální motocyklový silniční závodník Grand Prix z východního Německa. Degner se stal známým tím, že v roce 1961 utekl na Západ. Vzal s sebou i know-how techniky ladění z firmy MZ do Suzuki a v roce 1962 vyhrál pro Suzuki první...

pokračovat ve čtení