Vyzkoušeli jsme za vás: naprosto skvělé omáčky WANTED

Dlouho a marně jsem hledala dresink, který by mi opravdu chutnal. Zatím to vždy skončilo tak, že jsem nějaký koupila a spotřebovala, ale nákup jsem už neopakovala. Před nedávnem jsem narazila na  veganské omáčky WANTED. A byla to láska na první ochutnání. Jsou totiž nejen výtečné, ale navíc neobsahují glutaman sodný, lepek, laktózu, umělá sladidla a ani umělá barviva. Dokonce i cena je víc než příznivá. Vybírat můžete ze sedmi druhů: BBQ omáčka, Mexická omáčka, Okurkový relish, Sladkokyselá omáčka, Brusinková omáčka, Hořčicová omáčka a Kečup.

Hořčicovou omáčkou jsem ochutila zeleninový salát, který tak dosáhl naprosto pikantní chuti. Omáčka je výborná samozřejmě i k masu. BBQ omáčka se nám osvědčila při přípravě burgrů a toastů s trhaným masem.  Kečup používáme ve studené kuchyni, protože je tak lahodný, že by nám ho bylo na vaření až líto. Už se těšíme až vyzkoušíme i další varianty.

Zeleninový salát s kuřecím masem přelitý Hořčicovou omáčkou.

Bližší info o produktech hledejte na https://www.wantedsauce.cz/omacky/.

Kromě omáček doporučujeme vyzkoušet i  sirupy v bio kvalitě.

Z nabídky www.frujo.cz milujeme sirupy pro výrobu studeného i horkého nápoje. Nápříklad čaj si sladím sirupem Mateřídouška s meduňkou. Tento sirup je samozřejmě možné si vychutnat i jako studený nápoj.

Manžel nedá dopustit na horký nápoj Hruška se zázvorem.

Jedná se o extra hustý sirup té nejvyšší kvality. Jde o netradiční kombinaci hrušek a jemně štiplavého zázvoru. Tento hřejivý sirup světle nažloutlé barvy je obzvlášť vhodný pro zimní měsíce. Stačí jen zalít horkou vodou! Takový nápoj je výborný pro zahřátí celého organismu.

S parťákem v podobě sirupu Hruška se zázvorem vás žádná zima nepřekvapí. Navíc si tento extra hustý sirup, bez umělých barviv, sladidel a konzervantů můžete užít i v létě při bazénu, nebo někde na pláži. Užijete si neobyčejnou chuť, která Vám připomene dobu, kdy jste jedli hrušky přímo ze sadu Vaší babičky.

Hustý sirup od českého výrobce neobsahuje žádná syntetická barviva a azobarviva. Vychutnáte si tak ovocnou chuť za horkých letních dnů i zimních mrazivých večerů.

TIP:  Máte chuť na čaj, ale nemáte zrovna po ruce med? Nevadí, oslaďte sirupem Hruška se zázvorem a přidejte obyčejnému čaji novou dimenzi.

Kolega je zase nadšený ze sirupu s příchutí Malina. Chuť v něm evokuje nostalgickou vzpomínku na dětství. Dopřejte si ji i vy s tímto extra hustým sirupem. Sirup s malinami si zachovává krásnou sytou barvu a výrazné malinové aroma.

Nejvíce chutná ředěný perlivou minerálkou, s plátkem citronu a kostkami ledu. Jedinečnou chuť podtrhává také vysoký podíl ovocné složky. Sirup je extra hustý, bez umělých barviv, azobarviv, sladidel a konzervantů. Sirup je vhodný jak pro limonády k bazénu, tak také pro zahřátí na sjezdovky.

TIP:  Vyzkoušejte ovocnou malinovou chuť trochu jinak. Zalijte vanilkovou, nebo čokoládovou zmrzlinu malinovým sirupem FRUIT IN THE BOTTLE a udělejte si svůj bohatý, domácí, sladký pohár pro dobrou náladu.

Sirupy lze použít pro přípravu limonád ve výrobnících sody. 

Další informace a nabídku produktů hledejte na www.fruit-in-the-bottle.cz nebo www.frujo.cz.

Sirupy získaly ocenění v soutěži Česká chuťovka v kategorii nealkoholických nápojů. O soutěži se více dozvíte  na www.ceskachutovka.cz.

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení