Vyhrajte novinky od Dr. Oetker

Domácí pečení může být pro leckoho forma odpočinku nebo čas, kdy s láskou připravíme něco dobrého pro sebe i naše nejbližší. S novinkami od Dr. Oetker zvládnete připravit vláčné čokoládové dortíčky nebo si dopřejete zdravou pauzu. 

Kdo by dokázal odolat chuti jemného těsta plné čokolády? Pokud jste jedním z nich a chystáte navíc třeba romantické překvapení, vyzkoušejte novinku Choco Love Dr. Oetker Není třeba se během přípravy ničeho bát, upečení dortíčků je opravdu snadné a výsledný produkt si zamiluje úplně každý. Balení obsahuje také čtyři formičky, takže na přípravu stačí přidat do směsi 150 ml mléka a za 10 minut máte hotovo.

Pokud chcete zkusit další recept s nádechem lásky, upečte si vanilkovo-malinové cupcakes.  Můžete je navíc zkrášlit mixem dvoubarevných cukrových srdíček a ukázat, že vám na někom opravdu záleží. Tato kreativní ozdoba dodá šmrnc i dalším pečeným dezertům nebo pudingům a zmrzlinovým pohárům. Srdíčka Dr. Oetker najdete v praktické dóze, díky které bude finální zdobení opravdu hračka.

Chutná snídaně nebo zdravá pauza

Ovesné kaše Dr. Oetker jsou díky vysokému obsahu celozrnných ovesných vloček zdrojem dlouhodobé energie a vitality na celý den. Novinka Ovesná kaše Kokos Dr. Oetker s obsahem ovesných vloček až 66 % a vysokým obsahem kvalitního strouhaného kokosu, je zdrojem zdraví prospěšné vlákniny, bílkovin a beta-glukanů a zároveň má nízký obsah soli a cukru. Novinka Ovesná kaše Kokos vám dodá chuť i energii do pracovního dne ale i před sportovním výkonem. Nezapomeňte, že součástí zdravého životního stylu je nejen různorodá strava, ale i aktivní pohyb a pozitivní myšlení.

Více informací o produktech Dr. Oetker naleznete na webu: https://www.oetker.cz/produktu/c/ovesne-a-ryzove-kase

Soutěžní otázka: Jaké druhy ovesných kaší najdete v nabídce Dr. Oetker?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 23. 6. 2024. Do předmětu uveďte „Dr. Oetker“.

Ze zaslaných správných odpovědí vylosujeme tři výherce balíčku produktů Dr. Oetker 

Výherci budou po skončení soutěže kontaktováni mailem.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …