Tekuté Velikonoce. Zpestřete si tradiční svátky skvělými drinky od STOCKU

 
Barevná vajíčka, velikonoční beránek, čerstvá pomlázka, skvělé jídlo a krásné počasí. Také už se těšíte na tradiční oslavy tohoto významného křesťanského svátku? Zpestřete si je letos také veselými drinky od STOCKU a nalijte dospělým koledníkům štamprli těch nejmilovanějších českých destilátů.

BOŽKOV

Božkov Vaječný likér

Velikonoce si málokdo z nás dokáže představit bez sladkého vaječného likéru. A jaký jiný by se měl objevit na vašem velikonočním stole než ten nejoblíbenější? Božkov Vaječný likér je nejprodávanějším vaječným likérem v ČR. A důvod je prostý. Jeho krémová konzistence, lahodná chuť, kvalitní suroviny a vysoký podíl vaječných žloutků potěší každého milovníka vaječných likérů. Na výběr máte kromě klasické varianty také příchuť Lískový oříšek, nebo Pistácie. 

Obsah obrázku láhev, maso
Popis byl vytvořen automaticky

Božkov Originál, Božkov Bílý, Božkov Černý

Obsah obrázku láhev, víno, prázdné, pivo
Popis byl vytvořen automaticky

Tradiční tuzemák potěší každého koledníka – nejen že je vyrobený z kvalitních surovin, ale také byl na míru ušitý českým jazýčkům, které ho milují již od roku 1948.  Kromě Božkov Originál můžete vsadit také na Božkov Bílý nebo Božkov Černý.  Bílá varianta se skvěle hodí do míchaných drinků a potěší vás svou lahodnou chutí a příjemnou vůní. Černá varianta vás zaujme harmonickou kombinací karamelu a koření, kterou si vychutnáte jak samotnou, tak v míchaných nápojích. 

BOŽKOV REPUBLICA

Božkov Republica Honey

Medový rumový likér Božkov Republica Honey vznikl spojením karibských rumů a poctivého včelího medu. Karibské rumy mu propůjčily tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků, které včelí med doplnil o charakteristickou vůni, lahodnou chuť a sladkost. Výsledkem je jedinečný zlatavě-hnědý likér s příjemnou medovou vůní a dokonale vyladěnou chutí. Nejlépe si ho vychutnáte samotný podávaný při pokojové teplotě nebo na ledu. 

Obsah obrázku láhev, stůl, pivo, maso
Popis byl vytvořen automaticky

Božkov Republica Espresso

Obsah obrázku láhev, osoba, interiér, jídlo
Popis byl vytvořen automaticky

Božkov Republica je oslavou prvorepublikových hodnot – řemeslnosti, poctivosti, elegance a hrdosti, které nás Čechy dělají takovými, jací jsme. Kávový elixír Božkov Republica Espresso v sobě kombinuje nasládlé karibské rumy a guatemalskou kávu Arabika. Každý milovník kávy a rumů ihned po napití propadne lahodné chuti a vůni čerstvě připravené kávy, která je pro tento kávový elixír charakteristická. Vychutnejte si ho třeba v kombinaci s tonicem a čerstvou limetkou.


Pražská vodka

Ta naše! Pražská vodka je tradiční česká obilná vodka vyrobená z pečlivě vybraného obilí, velejemného lihu a dokonale čisté vody. Během výroby prochází několikanásobnou destilací v moderních destilačních kolonách tak, aby vznikla vodka, jak ji máme v Čechách rádi – jemná, čistá a lahodná. Koledníky potěší samotná ve formě panáků, ale i jako součást míchaných drinků.

Obsah obrázku jídlo
Popis byl vytvořen automaticky

Fernet Stock Original

Obsah obrázku jídlo
Popis byl vytvořen automaticky

Po generace milovaný bitter nesmí chybět na žádné české oslavě. Fernet Stock Original obsahuje 14 pečlivě vybraných bylin z celého světa, které jsou ručně sbírány a macerovány. Díky tradičnímu výrobnímu postupu vznikl přesně takový, jaký ho máme rádi – hořký a voňavý. Místo panáků slivovice překvapte koledníky oblíbeným bavorákem. Stačí naplnit sklenici ledem, přilít 15 cl vašeho oblíbeného tonicu a dolít 4 cl Fernetu. Na závěr už jen přidejte čerstvý citron.

PR TIP!

BYLINNÝ LIKÉR BOŽKOV

Božkov Bylinný likér obsahuje 30 % alkoholu a je kombinací směsi 44 bylin a koření, jejímž základem je meduňka, máta peprná, skořice a citronová kůra. Zaujme vás ideálním spojením hořkosti a jemné sladkosti, která je doplněná o intenzivní chuť bylin a jemného melasového lihu. Nejlépe si ho vychutnáte samotný a lehce vychlazený, případně ve spojení s Vineou nebo Kofolou.

Objem: 0,5l
Obsah: 30%

Doporučená cena: 169,90 Kč

Obsah obrázku stůl, láhev, jídlo
Popis byl vytvořen automaticky

Čtěte dál …