Soutěž o elektrický sekáček VIVESS

S cílem usnadnit život v kuchyni startuje PENNY novou poutavou věrnostní kampaň určenou všem, kdo rádi vaří. V rámci akce lze získat se slevou až 66 procent šikovné pomocníky pro každé kuchařské dobrodružství.

„Kvalitní nádobí přináší nejen radost z vaření, ale také úsporu času a dokonalé výsledky. Proto zahrnuje naše letošní první kampaň širokou škálu vysoce kvalitního nádobí a profesionálních domácích spotřebičů značky VIVESS, které nejenže plní svou funkci, ale jsou i stylovým doplňkem pro každý domov,” uvedl Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY.

Kuchařská vášeň si zaslouží to nejlepší

Příprava lahodných pokrmů půjde jedna báseň s kvalitními hrnci a pánvemi z kovaného hliníku. Navíc nádobí VIVESS má vysoce kvalitní nepřilnavý povrch a je vhodné pro všechny typy sporáků, takže nezáleží na tom, jestli vaříte na plynu či elektřině. Spotřebiče VIVESS zase vynikají vysokým výkonem a díky své praktičnosti a užitečným funkcím také výrazně usnadní vaření.

V sadě nádobí naleznete pánve nejrůznějších velikostí a hloubek pro různé příležitosti užití. Kastrol s poklicí je vybaven sítkem pro snadné slévání vody při vaření. Zajímavým detailem u pekáče je aroma úchytka, do níž lze při pečení nalít třeba olej nebo víno a díky jejich pomalému prokapávání získat ještě šťavnatější a jemnější maso.

Stejně nápaditě jsou vymyšleny i spotřebiče VIVESS. Například elektrické struhadlo disponuje různými typy nástavců, které lze pohodlně dát do myčky. Podobné je to i u elektrického sekáčku. K tyčovému mixéru je zase k dispozici stojánek, do kterého lze přístroj uložit, aby se nepovaloval někde v šuplíku a byl vždy po ruce. Příznivci zdravého stravování ocení horkovzdušnou fritézu, ve které si pokrm připraví bez použití oleje.

Vyhrajte sekáček poravin s All4fun a PENNY

Více informací naleznete na .www.penny.cz.

Soutěžní otázka: Lze mýt elektrický sekáček v myčce?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 5. 2. 2024. Do předmětu uveďte  „PENNY“.

Ze zaslaných  správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce elektrického sekáčku potravin VIVESS.

Výherce bude kontaktován mailem.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Vy, kteří nyvyhrajete, nezoufejte. Máte možnost v prodejnách PENNY zakoupit elektrický sekáček a další kuchyňské pomocníky za zvýhodněnou cenu. Jak na to?

Sbírejte body a získejte kvalitní pomocníky do kuchyně se slevou

Zákazníci získávají za každých 200 korun nákupu v prodejnách PENNY po celé České republice jeden bod. Za každých deset nasbíraných bodů lze využít slevu na nákup produktů VIVESS ve výši až 66 %. Nádobí a spotřebiče VIVESS jsou přitom k dispozici exkluzivně pouze v síti PENNY. Sběratelská kampaň potrvá v prodejnách PENNY až do 3. dubna 2024. Získané body pak bude možné uplatnit ještě týden poté, tj. do 10. dubna 2024. Akce pak platí do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY.

Více informací, přehled produktů a úplná pravidla lze najít v informačních letáčcích nebo na webových stránkách www.penny.cz.

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení