Nový rok, nové chutě aneb Odstartujte 2024 s lahodným ovesným latte Starbucks

Nový rok, nová předsevzetí, a také třeba i nové chutě. Ať už jsou vaše plány jakkoli velkolepé, lednová nabídka Starbucks do nich jistě zapadne. Do nabídky se vracejí lahodné ovesné nápoje latte a letos se k němu přidává i jedna lahodná novinka. Zkrátka je na co se těšit! Pokud jste se rozhodli žít tento rok více zeleně, jdeme do toho ve Starbucks s vámi!

Starbucks v České republice dlouhodobě nabízí širokou škálu rostlinných alternativ mléka v podobě ovesných, sójových, mandlových a kokosových nápojů, které jsou navíc k dispozici zdarma, a to ve všech kavárnách Starbucks po celé zemi. Letos si od 9. do 31. ledna můžete svůj nápoj vychutnat zdarma také s našlehaným rostlinným krémem, který je skvělou veganskou variantou ke klasické šlehačce.

Nabídka pro vegetariány i vegany

Pro začátek určitě vyzkoušejte nové Almond Biscotti Oat Latte, které v sobě skrývá bohatou chuť sušenek biscotti a tóny mandlí a společně s ovsem dokonalou kombinaci, která doplňuje chuť Starbucks Signature Espresso® Roast, tmavěji praženého espressa s bohatým a oříškovým chuťovým profilem. A to vše navíc s bonusem v podobě sušenkové ozdoby. Nápoj si samozřejmě můžete přizpůsobit podle sebe – s oblíbenou mléčnou alternativou.
Pro ty, kteří dávají přednost známým oblíbeným chutím, se do nabídky vrací loňský hit Caramelised Macadamia Oat Latte s jemnými tóny makadamových ořechů a karamelu, doplněný posypem z karamelizované makadamové příchuti. V kombinaci se sametovou alternativou ovesného mléka a Starbucks Signature Espresso® Roast přináší tento nápoj dokonalý doušek, který zpříjemní první měsíce nového roku.

Lahodný „Veganuary“ ve Starbucks

A co takhle něco na zub? Veganské dobroty najdete i ve Starbucks. Za ochutnání stojí sendvič z Lunterových oblíbených místních produktů, který obsahuje uzené tofu a sušená rajčata, s rajčatovým pestem, zeleninovou majonézou a rukolou. Pro ty, kteří mají chuť na sladké, je tu oblíbený jablečný koláč a vynikající veganská novinka – pistáciový mangový koláč.

Čtěte dál …

Salátové novinky 

                                                                       Podle čeho dostala princezna Locika své jméno? Podle prababičky salátu, lociky, podle nejlepšího planého salátu, kozlíčku polního nebo dokonce podle zvonku řepky, německy nazývaného Rapunzel. Samé...

pokračovat ve čtení