Nákupní tip: Silvestrovská slavnostní tabule s nádechem luxusu, poznejte vyšší úroveň stolování se starožitnými stříbrnými příbory

Stolujte jako králové! Kdy jindy dodat prostřenému stolu stříbrný lesk než při výjimečných příležitostech? A tou silvestrovská oslava rozhodně je. V dobách minulých se na slavnostní tabuli zakládaly skvěle vyleštěné stříbrné příbory. A tyto kousky neztratily nic ze své schopnosti dodat večeři punc luxusu. Rodinné stříbro se šarmem dob minulých povýší vaše oslavy přicházejícího nového roku na zcela jinou úroveň.

Široký výběr stříbrných starožitných kousků včetně příborů nabízí tradiční starožitnictví s třicetiletou historií Antique Cinolter. Stříbrné sady se mohou dědit v rodině z generace na generaci, dobře poslouží při rodinných sešlostech a oslavách a navíc mají dezinfekční účinky. Konzumovat jimi jídlo je tedy nejen stylové, ale i zdravé. Jedná se ve všech směrech o dobrou investici.

Antique Cinolter vám nabídne krásné stříbrné příbory z opravdu široké škály historických období. Ať už si vyberete ty ve stylu secese či ty z období první republiky nebo třeba neorokoka, vždy se bude jednat o prověřené kousky. Jejich jedinečnost a kouzlo zanechají ve vás i vašich hostech nezapomenutelný dojem.

Prodejní cena sady stříbrných čajových lžiček pro 6 osob začíná od 7 000 Kč.

Více informací naleznete na https://antiquesprague.cz/cs/74-stribrne-pribory.

Čtěte dál …

Salátové novinky 

                                                                       Podle čeho dostala princezna Locika své jméno? Podle prababičky salátu, lociky, podle nejlepšího planého salátu, kozlíčku polního nebo dokonce podle zvonku řepky, německy nazývaného Rapunzel. Samé...

pokračovat ve čtení