Vyspěte se dorůžova s Asombroso

Kvalitní spánek je základem pro naše zdraví, krásu a pro regeneraci fyzických i duševních sil. Dosyta se vyspat je zároveň i jedno z nejsladších životních potěšení. Nepodceňujte proto spánek, spánkovou hygienu a rituály, a ani to, v čem a na čem spíte. Vše má pro kvalitu spánku svou roli.

Vyspěte se jako v nebi v novém povlečení Asombroso

Asombroso představuje novou kolekci luxusního povlečení Asombroso Feel Home,Mi Casa Collection. „Mi Casa“ znamená ve španělštině můj dům. Kolekce je totiž inspirovaná rodnou Kubou, dětstvím a vzpomínkami autora Osmanyho Laffity.

Vybírat si můžete ze tří motivů. Motiv Strelície vás přenese do romantických zákoutí karibských zahrad. Nádherně barevný květ připomíná hlavu ptáka s dlouhým zobákem a chocholem z barevných pírek. Na povlečení ho doplňují chladivé kapradiny, skvostná Calathea a palmové listy. Druhý motiv, Kolibřík, zachycuje častého návštěvníka zahrady Osmanyho rodičů, který Osmanyho fascinoval svým pohybem a rychlostí již od dětství. V designu je doplněn mochyní peruánskou, ibiškem, bomareou, liánou monsterou a impatiens hawkeri (netýkavka).

Třetímu motivu, který má název Kubánská lilie, vévodí skutečný šperk kubánských zahrad – modrá kubánská lilie. Najdete zde také Tiare Maori, sladkou gardénii, které se na Kubě přezdívá bílý motýl, exotickou orchidej, plnokvětou růži a drobné kvítky Dávivce celokrajného.

Povlečení je z bavlněného saténu (100% bavlna), je oboustranné a lze ho tedy používat podle nálady, ročního období a sladit ho s interiérem. Lesklý materiál je hedvábně hebký, prodyšný a skvěle pohlcuje vlhkost. Povlečení pořídíte v klasických (140×200/220 cm) a francouzských velikostech (220×200/220 cm) a bylo ušito švadlenkami v České republice. Kolekce je doladěna do posledního detailu, včetně praktického zipového zavírání a saténové lemovky.

Hýčkejte si své spánkové rituály

Před tím, než ulehnete k odpočinku, nezapomeňte se odlíčit. Nejprve použijte čistící pleťové mléko Asombroso The One Skin Cleansing Milk, které naneste na navlhčený vatový tampon a pomocí jemných pohybů odstraňte z pleti make-up a nečistoty. Následně pleť dočistěte pleťovou vodou podle typu své pleti. Vybírat můžete buď čistící pleťovou vodu pro suchou pleť Asombroso The One Dry Skin Cleansing Water, nebo čistící pleťovou vodu pro mastnou pleť Asombroso The One Oily Skin Cleansing Water.

Dokonale odlíčenou pleť pak ošetřete a vyživte následnou cílenou péčí. Skvělý tip je bestseller Asombroso – intenzivní liftingový krém Asombroso The One Snake Cream s výtažky ze syntetického hadího jedu. Pleť okamžitě intenzivně zregeneruje a zhydratuje a zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.

Ke zklidnění před vsaďte na Pure BIO Levandulovou vodu, která má vysoce relaxační a antistresové účinky.

„Asombroso“ znamená ve španělštině úžasný… dechberoucí… A přesně takové jsou i všechny výrobky této značky. Díky Asombroso se budete cítit výjimečně a krásně, z “obyčejného” používání produktů totiž vykouzlí neobyčejný zážitek. Autorem je světoznámý návrhář kubánského původu Osmany Laffita.

Vybírat můžete na webu www.asombroso.cz.

Čtěte dál …