Unikněte od každodenních starostí s bateriemi GROHE Allure a tělovými sprchami GROHE Rainshower Aqua Body sprays

Zvyšující se rychlost vnějšího světa může být vyčerpávající, proto je důležitější než kdy jindy aktivně zlepšovat svou vlastní pohodu. Osobní útočiště tak nabývají na významu, pokud chcete alespoň chvíli klidu pro tělo a duši. Koupelna je často životně důležitým místem v domácnosti, kde lze najít chvilku pro sebe. Klíčem je tedy vytvoření uvolňující atmosféry v koupelně. S cílem pomoci spotřebitelům vytvořit si své domácí wellness s vysoce kvalitními produktovými řešeními, společnost GROHE jako přední světová značka pro kompletní řešení koupelen a kuchyňské vybavení, rozšířila své prémiové portfolio o nově vyvinutou řadu baterií GROHE Allure a nové tělové sprchy GROHE Rainshower Aqua Body sprays.

„V době, kdy je zdraví a duševní pohoda nejvyšší prioritou, spotřebitelé hledají prostory, které jim umožní dopřát si dokonalý zážitek okamžiku. Těmito dvěma přírůstky do našeho prémiového portfolia nabízíme spotřebitelům možnost přeměnit svou koupelnu na soukromé domácí wellness – s plnou svobodou designu. Pečlivě vybrané barvy, materiály a povrchové úpravy vám spolu s progresivními návrhy umožní přizpůsobit prostor vašemu osobnímu vkusu a vytvořit jedinečné vodní zážitky ve vlastní koupelně,” vysvětluje Patrick Speck, vedoucí LIXIL Global Design, EMENA.

Nová generace baterií GROHE Allure se sofistikovanými technologiemi a luxusním vzhledem

Populární řada baterií GROHE Allure byla inovována. Jedná se o pravdivé designové prohlášení charakterizované podmanivě minimalistickým a mimořádně štíhlým designem – nyní ještě přitažlivějším díky silné organické estetice. Spojením nejmodernější vodní technologie s německým řemeslným zpracováním nabízí baterie zvláštní přednost: Díky výrazné haptické zpětné vazbě nabízí přesné ovládání tříotvorové umyvadlové baterie jedinečný hmatový zážitek a zlepšuje interakci.

Nová baterie GROHE Allure vám umožní vytvořit dokonale harmonický koupelnový zážitek podle vašeho osobního vkusu: všestranný sortiment zahrnuje také podlahové kohoutky a vodopádové baterie pro vanu, které umožňují holistický, koordinovaný design. Baterie z řady Allure jsou k dispozici v široké škále barevných a povrchových úprav: chromové, kartáčovaný povrch Cool Sunrise, kartáčovaný povrch Warm Sunset a Hard Graphite. Jdou tak ruku v ruce s doplňky ze stejnojmenné řady.

Uklidňující zážitek ze sprchování pro domácí wellness

Tělové sprchy GROHE Rainshower Aqua Body sprays doplňují nové portfolio a obohatí každodenní sprchování o pulzující vodní masáž. Díky vyskakovacímu mechanismu je jejich ovládání rovněž velmi intuitivní: Po spuštění vody se tělo sprchy vysune ven z krycí desky. Přepínání mezi režimy Rain a Active Jet pak lze snadno provést jejich otáčením. Jakmile zastavíte vodu, zatáhne se zpět a zcela zapadne do rozety – tenký design pro dostatečný prostor ve sprše.

Celková svobodná volba je zaručena kulatými i hranatými variantami, které jsou navíc 

k dispozici v různých barvách z palety GROHE. Zaručeně tak najdete model, který se bude hodit do vaší koupelny. Nové tělové sprchy navíc umožňují ekologicky šetrnou spotřebu vody díky technologii EcoJoy, která snižuje spotřebu vody. Tělové sprchy GROHE Rainshower Aqua Body sprays usnadňují úspěšné spojení odpovědnosti s čistým potěšením ze sprchování.

Čtěte dál …