Termofory Depan se oblékly do měkkých barevných roláčků

Puntíkovaný s muffinem, modrý s plameňáky nebo třeba bílý s westíkem… Řeč je sice o módě, ale tentokrát nikoliv lidské. Měkoučké barevné roláky totiž oblékly termofory Depan, aby se k nim dalo pohodlně přitulit. Dlouhotrvající teplo termoforu v zimě prohřeje zkřehlé údy po návratu z odpoledního sáňkování nebo uvolní ztuhlá záda a šíji po náročném pracovním dni. Stejně dobře termofor Depan drží také chlad. Právě na schopnost udržet dlouhodobě teplotu, trvanlivost materiálu a další parametry se můžete spolehnout: Termofory Depan jsou totiž registrované jako zdravotnické prostředky, splňují tedy požadavky evropských norem. Více na www.depan.cz.

Ohřívací lahev je již našimi babičkami a prababičkami osvědčená a prověřená pomůcka. Má ji doma určitě každý zmrzlík, který hledá, čím se rychle ohřát. A jelikož rychlovarnou konvici najdeme v každé domácnosti, není nic snadnějšího než nalít horkou vodu do termoforu a pak si už jen užívat příjemné teplo. Teplý termofor je výborný pro obyčejné prohřátí rukou a nohou v zimě, když se vrátíte z lyžování, nebo třeba studených peřin na chalupě. Nahřátí také pomáhá zmenšit svalové křeče, zmírňuje bolesti, zlepšuje místní prokrvení, uklidňuje a uvolňuje. Termofor lze využít i pro studenou terapii, třeba pro redukci zánětu a snížení otoku. Větší plocha termoforu pokryje i rozsáhlejší postižené místo. Díky malým rozměrům je možné ohřívací lahev snadno přibalit do cestovního zavazadla.

Moderní termofor Depan s objemem 2 litry je vyroben ze silné, tepelně odolné pryže. Lahev po naplnění vodou požadované teploty snadno uzavřete šroubovacím uzávěrem. Ten drží pevně a dokonale těsní, takže se nemusíte bát nechtěného úniku vody. Pletený obal zpříjemňuje kontakt s lidskou pokožkou. Termofor je možné používat i bez obalu. Pletený obal je snímatelný a pratelný v pračce.

Stejně jako další výrobky Depan disponují také všechny termofory certifikátem CE Evropské Unie, který zaručuje jejich vysokou kvalitu a funkčnost. Výrobky Depan jsou v EU registrovány jako zdravotnické prostředky.

Termofory Depan, které budou i krásným a užitečným dárkem pod stromeček, zakoupíte v lékárnách a v lékárenských e-shopech, např. Benu.cz, Drmax.cz nebo Pilulka.cz. Můžete navštívit také vzorkovnu s lékárnou Biotika v Nehvizdech u Prahy.

O značce Depan

Pod vlastní značkou Depan dodává společnost Variopharma do lékáren kvalitní zdravotnické prostředky, jako jsou tlakoměry, bezkontaktní teploměry, zvlhčovače vzduchu nebo inhalátory, ale také dávkovače léků. Prioritou značky je vysoká funkčnost a kvalitní provedení výrobků. Dokladem vysoké kvality výrobků jsou certifikáty Evropské unie CE. Depan zahrnuje sortiment zdravotnických prostředků pro celou rodinu. Více na Depan.cz.

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení