Stylové nádobí Dolce Vita opět v prodejnách BILLA. První věrnostní kampaň letošního roku odstartovala

Obchodní řetězec BILLA letos startuje svoji první věrnostní akci se stylovou kolekcí kameninového nádobí Dolce Vita. Zákazníci si budou moci nasbírat samolepky a pořídit oblíbené stylové nádobí a stolovat v italském stylu. Zákazníci získají nádobí za nasbírané samolepky a doplatek, členové BILLA Klubu navíc na dané výrobky obdrží věrnostní slevu navíc. Kampaň odstartovala 24. ledna a bude končit těsně před velikonočními svátky 19. března.

Mechanika kampaně je podobná předchozím kampaním obchodního řetězce. Každý zákazník obdrží za nákup v hodnotě 250 Kč na prodejnách BILLA jednu nálepku. Po získání 8 nebo 15 samolepek si vybere výrobek z kolekce Dolce Vita a po doplacení určité částky si jej odnese domů. Platí, že čím více nasbíraných samolepek, tím vyšší sleva.

Členové BILLA Klubu mohou nádobí zakoupit dokonce s ještě výhodnější cenou. „Našich zákazníků si vážíme, a proto jsme pro ně připravili novou věrnostní akci, kdy získají stylové nádobí za výhodné ceny. Díky kolekci Dolce Vita zažijí atmosféru italské kuchyně i v těchto zimních měsících, říká Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.

Stačí tedy sbírat samolepky, poté předložit sbírací kartu na pokladně a vybrat si ze široké nabídky kvalitního a designového nádobí. Na zákazníky čeká např. jídelní sada plochého a polékového talíře nebo hrnek či salátová mísa. Kameninové nádobí s ornamenty zlatavého kovu je elegantní a praktické pro každodenní užití. Lze ho umývat v myčce a je vhodné i do mikrovlnné trouby. Kolekce přinese italský zážitek přímo do vaší kuchyně. Produkty Dolce Vita si lze vyzvednout až do 26. března v prodejnách BILLA. Veškeré informace k věrnostní akci se zákazníci dozvědí na webových stránkách www.billa.cz.

Čtěte dál …