Poznejte léčivou sílu vody. Užijte si relaxační  zážitek jako na wellness nebo v lázních v pohodlí svého domova

Nic se nevyrovná vodě, nedocenitelnému elixíru života. Je očistná, povzbuzující a léčivá. Ať už si vezmeme její uklidňující zvuk nebo pocit dopadajících kapek na kůži, díky vodě můžeme vypnout hluk okolního světa a najít klid pro tělo i duši. Právě koupelna obvykle slouží jako osobní útočiště, kde lze plně využít pozitivní účinky vody. Je to místo pro vzácné chvíle naprostého uvolnění, kde nacházíme skrytou sílu a novou energii. Rostoucí význam koupelen pro osobní regeneraci s sebou nese zvýšená očekávání v oblasti projektování a designu koupelnového interiéru. Koupelna se mění v domácí wellness, které kromě plnění základních funkcí musí také odrážet osobnost svých majitelů.

Luxusní domácí wellness na míru

Slovo SPA pochází z prvních písmen latinského výrazu „Salus Per Aquam“, který by se dal přeložit jako „voda zdrojem zdraví“. A to je základní stavební kámen kolekce GROHE SPA. Ta se skládá z exkluzivních produktů, které vytváří jedinečné koupelnové prostory umožňující svým uživatelům ponořit se do podmanivých vodních rituálů. Díky rozmanitým produktovým variantám umožňuje GROHE SPA proměnit koupelnu v domácí wellness přizpůsobené individuálním potřebám. Portfolio sahá od propracovaných kolekcí vodovodních baterií přes přizpůsobitelné stropní sprchy a krásnou sanitární keramiku až po doplňky. Dechberoucí design podtrhují pečlivě vybrané barvy, materiály a povrchové úpravy. Pestrá řada různých variant a přizpůsobení umožňuje vytvořit skutečně osobitou koupelnu, která bude odrážet váš osobní vkus.

„Produkty z kolekce GROHE SPA jsou průsečíkem prvotřídní kvality, nejmodernějších technologií, bezkonkurenční preciznosti a špičkového designu. Jako vždy jsme se i u této řady snažili posouvat hranice možného. Využili jsme revolučních výrobních technologií, jako například 3D tisku z kovů, abychom vytvořili produkty, které posunou zážitek z vody na úplně jinou úroveň,“ vysvětluje Patrick Speck, Leader LIXIL Global Design, EMENA.

V reakci na rostoucí trend péče o fyzické a duševní zdraví je kolekce navržena tak, aby umožnila architektům, designérům a projektantům doručit svým zákazníkům dokonalý zážitek z vody.

Další podrobnosti o GROHE SPA naleznete na webu grohespa.com

+++ Více informací a dodatečné tiskové materiály jsou k dispozici na tomto odkazu. +++

Zajímá vás, jak architektura ovlivňuje náš život? V seriálu „Drop of…“ na naší digitální zážitkové platformě GROHE X na vás čeká Alessandro Preda, renomovaný architekt, který se s vámi podělí o inspirativní zdroje a místa.

Sledujte nás na sociálních sítích: Facebooku, Twitteru, Instagramu, LinkedIn a YouTube.

Pro další příběhy našeho interního designérského týmu sledujte profil LIXIL Global Design na Instagramu.

Čtěte dál …