Plechový Brouk pro vašeho „broučka“

Už za pár dní tu máme opět oslavu svatého Valentýna. V tento den si nejen zamilovaní, ale i všichni kdo jsou si blízcí, vyměňují přání a drobné pozornosti. Pokud chcete zaujmout něčím originálnějším než květina a zdravějším než bonboniéra, sáhněte po roztomilém autíčku od firmy KOVAP. Speciální plechový VW Brouk v růžovém převleku s „kapotou“ posetou srdíčky je vtipným přáníčkem, kterým beze slov vyjádříte, jak vám na tom druhém záleží.

Pokud by té roztomilosti bylo na vás přece jen moc, zkuste to třeba s oblíbenou beruškou na klíček. Vykouzlí úsměv na tváři i smutné princezně a společně pak můžete přemýšlet, jak je možné, že nikdy nepřepadne přes hranu stolu.

VW Valentýn.jpgBrouka, berušku a další plechové hračky koupíte na www.kovap.cz

Více o značce KOVAP se dozvíte také na www.facebook.com/Kovapofficial poutavé video z výroby můžete shlédnout zde: O značce (kovap.cz)

Čtěte dál …

Drogerie ROSSMANN nabízí široký a kvalitní sortiment zdravé výživy. Zákazníci zde mohou nakoupit vedle zavedené značky enerBiO nově také produkty Alnatura.

Jídlo tvoří nedílnou součást našeho života. To, co jíme, ovlivňuje často nejen náš vzhled, ale také psychickou pohodu. Snažíme se proto přiblížit aktuálním trendům ve zdravé výživě a upravit celkově náš životní styl. BIO a EKO produkty jsou nyní stále více v kurzu. Na...

pokračovat ve čtení