Plechový Brouk pro vašeho „broučka“

Už za pár dní tu máme opět oslavu svatého Valentýna. V tento den si nejen zamilovaní, ale i všichni kdo jsou si blízcí, vyměňují přání a drobné pozornosti. Pokud chcete zaujmout něčím originálnějším než květina a zdravějším než bonboniéra, sáhněte po roztomilém autíčku od firmy KOVAP. Speciální plechový VW Brouk v růžovém převleku s „kapotou“ posetou srdíčky je vtipným přáníčkem, kterým beze slov vyjádříte, jak vám na tom druhém záleží.

Pokud by té roztomilosti bylo na vás přece jen moc, zkuste to třeba s oblíbenou beruškou na klíček. Vykouzlí úsměv na tváři i smutné princezně a společně pak můžete přemýšlet, jak je možné, že nikdy nepřepadne přes hranu stolu.

VW Valentýn.jpgBrouka, berušku a další plechové hračky koupíte na www.kovap.cz

Více o značce KOVAP se dozvíte také na www.facebook.com/Kovapofficial poutavé video z výroby můžete shlédnout zde: O značce (kovap.cz)

Čtěte dál …

Pomozte vytvořit změnu: Způsoby, jak pomoci domácím zvířatům bez domova na Světový den zvířat i po něm.

V kalendáři najdeme několik dnů, které se vážou k oslavě našich čtyřnohých přátel. Jedním z nejdůležitějších je datum 4. října, na které připadá Mezinárodní den zvířat. Tento svátek má tradici již od začátku 20. století a je spojen s patronem zvířat a přírody, svatým...

pokračovat ve čtení

Přichází čas stylových úpletů

Letošní babí léto se nese ve znamení krásného slunečného počasí. Ovšem rána i večery jsou oproti dnu už znatelně chladnější. Jaký outfit v tomto případě zvolit? Vsaďte na úplety a lehké pleteniny! Začátek podzimu je pro ně jako stvořený. Úplety si zamilují především...

pokračovat ve čtení