Plechový Brouk pro vašeho „broučka“

Už za pár dní tu máme opět oslavu svatého Valentýna. V tento den si nejen zamilovaní, ale i všichni kdo jsou si blízcí, vyměňují přání a drobné pozornosti. Pokud chcete zaujmout něčím originálnějším než květina a zdravějším než bonboniéra, sáhněte po roztomilém autíčku od firmy KOVAP. Speciální plechový VW Brouk v růžovém převleku s „kapotou“ posetou srdíčky je vtipným přáníčkem, kterým beze slov vyjádříte, jak vám na tom druhém záleží.

Pokud by té roztomilosti bylo na vás přece jen moc, zkuste to třeba s oblíbenou beruškou na klíček. Vykouzlí úsměv na tváři i smutné princezně a společně pak můžete přemýšlet, jak je možné, že nikdy nepřepadne přes hranu stolu.

VW Valentýn.jpgBrouka, berušku a další plechové hračky koupíte na www.kovap.cz

Více o značce KOVAP se dozvíte také na www.facebook.com/Kovapofficial poutavé video z výroby můžete shlédnout zde: O značce (kovap.cz)

Čtěte dál …

Nástup chladného počasí: Evropané a Češi jsou kvůli obavě z onemocnění opatrní. Vitamíny, minerály a doplňky stravy jako vhodný nástroj k odvrácení nachlazení.

Češi si stejně jako ostatní Evropané zvykají na chladnější počasí. S kratšími dny přichází stále častěji nachlazení, které je většinou doprovázené rýmou a kašlem. Podle zprávy STADA Health Report 2022* se zejména po dvou letech Covidu mnoho Evropanů necítí komfortně...

pokračovat ve čtení