Plechový Brouk pro vašeho „broučka“

Už za pár dní tu máme opět oslavu svatého Valentýna. V tento den si nejen zamilovaní, ale i všichni kdo jsou si blízcí, vyměňují přání a drobné pozornosti. Pokud chcete zaujmout něčím originálnějším než květina a zdravějším než bonboniéra, sáhněte po roztomilém autíčku od firmy KOVAP. Speciální plechový VW Brouk v růžovém převleku s „kapotou“ posetou srdíčky je vtipným přáníčkem, kterým beze slov vyjádříte, jak vám na tom druhém záleží.

Pokud by té roztomilosti bylo na vás přece jen moc, zkuste to třeba s oblíbenou beruškou na klíček. Vykouzlí úsměv na tváři i smutné princezně a společně pak můžete přemýšlet, jak je možné, že nikdy nepřepadne přes hranu stolu.

VW Valentýn.jpgBrouka, berušku a další plechové hračky koupíte na www.kovap.cz

Více o značce KOVAP se dozvíte také na www.facebook.com/Kovapofficial poutavé video z výroby můžete shlédnout zde: O značce (kovap.cz)

Čtěte dál …

Chystáte se na letní festival, výlet nebo dovolenou? Nezapomeňte přibalit tyto LUSH produkty, které zkrátka musíte mít s sebou!

Bezobalový šampon, řasenka, či pasta na zuby v tabletkách. Vyberte si cruelty-free produkty, které ušetří místo v zavazadle a zároveň nepotřebují zbytečný plastový obal. Výhra pro Vás i pro planetu! OceanBezobalová řasenka395 Kč/ kusNahatá řasenka Ocean vašim řasám...

pokračovat ve čtení