Oslava žen s ikonickou Fridou Kahlo

Bez žen by nebylo světa, a to je třeba si připomínat každý den. Nepřekonatelná odvaha a odhodlání něžného pohlaví často pohnou dějinami a přinesou lidstvu velké změny. Světoznámá a ikonická Frida Kahlo se prostřednictvím umění zasloužila o velkou sociální revoluci. Jedinečná a originální tvorba této mexické umělkyně se proslavila jejími autoportréty inspirovanými mexickou lidovou kulturou. Její obrazy byly vystaveny po celém Mexiku, v New Yorku nebo v Paříži. Obrazy Fridy Kahlo jsou natolik osobité, že si dodnes zachovaly svou popularitu. Frida se proslavila nejen svým výjimečným dílem, ale také jako silná osobnost, která bojovala za práva a rovnoprávnost žen na celém světě. Proto je také velkou inspirací pro Waterdrop. Na počest všech odvážných žen byla ve spolupráci s Frida Kahlo Corporation vytvořena ikonická skleněná láhev Frida Kahlo. Nová chlouba společnosti Waterdrop, která 10 % z prodeje věnuje neziskové organizaci Global Fund for Women. Nadace se zasazuje o rovnost žen na celém světě a podporuje organizace a iniciativy zaměřené na genderovou spravedlnost.

Limitovaná edice Frida Kahlo se představuje ve třech exkluzivních květinových vzorech. Nezapomenutelný portrét Fridy Kahlo obklopený krásnými vlčími máky, kvetoucími liliemi nebo jemnými ibišky upoutá pozornost každého. Láhev z vysoce kvalitního borosilikátového skla zajistí, že chuť nápoje zůstane zachována, ať už se jedná o čistou vodu nebo ochucený Microdrink. Spolu s výrazným obalem bude limitovaná edice nejen nepřehlédnutelným doplňkem, ale také zárukou kvalitního pitného režimu. Světoznámý design mexické divy nyní může mít doma každá fanynka Fridy Kahlo, a to s vědomím podpory žen po celém světě.

Skleněná lahev Frida Kahlo – limitovaný design Loli, Poppy a Hibiscus vyrobená z borosilikátového skla. Vybírat můžete ze tří velikostí.

400 ml – 699 Kč

600 ml – 799 Kč

1 l – 899 Kč

Frida Kahlo – Limitovaný set, 600 Ml skleněná lahev, 24 Mikrodrinků – 919 Kč

Více na www.waterdrop.cz

Čtěte dál …

Chystáte se na letní festival, výlet nebo dovolenou? Nezapomeňte přibalit tyto LUSH produkty, které zkrátka musíte mít s sebou!

Bezobalový šampon, řasenka, či pasta na zuby v tabletkách. Vyberte si cruelty-free produkty, které ušetří místo v zavazadle a zároveň nepotřebují zbytečný plastový obal. Výhra pro Vás i pro planetu! OceanBezobalová řasenka395 Kč/ kusNahatá řasenka Ocean vašim řasám...

pokračovat ve čtení