Originální, vkusné, netradiční, autorské dárky na poslední chvíli

Přinášíme vám několik tipů na vánoční dárky, které nakoupíte na uměleckém e-shopu 2market.cz. Ten vznikl za účelem nápomoci českých umělců v období lockdownu, aby podpořil prodej jejich tvorby v době, kdy nebyly otevřeny nejen obchody, ale také divadla, kina muzea či galerie. Produkty na e-shopu 2market jsou tak atraktivní nejen svou jedinečností, ale jejich koupí podpoříte také lokální kulturu. Zákazníci mohou vybírat na více než 100 profilech českých tvůrců či kulturních subjektů.

Ulepený kalendář od Anny Borovičkové Ročkové

Kalendář plný ručně vytvořených koláží vznikl i letos! Kalendář je natištěn na matném křídovém papíře vyšší gramáže a svázán bílou spirálkou. Na každý měsíc kromě krásných koláží připadá také hudební tip z autorčina playlistu.

Cena 365 Kč

Tričko Havel výtvarnice Elišky Podzimkové

Triko, jehož předlohou byla autorská koláž Elišky Podzimkové původně vytvořena z Havlovy hry Odcházení. Triko je unisexové a je vyrobeno ze 100% organické bavlny.

Cena 750 Kč

Sklenička Malý princ výtvarnice Elišky Podzimkové

Sklenička z láhve od vína se zatavenou hranou a s vypískovaným motivem – SLON V HROZNÝŠI z kolekce Malý princ. K dostání v šesti motivech.

Cena 280 Kč

Tričko Marta od umělkyně Barbory Balgové

Originální dámské triko s podobiznou Marty Kubišové ve zpracování umělkyně Báry Balgové.

Cena 750 Kč

Filmový plakát Cesta do pravěku

Krásný dárek pro fanoušky Karla Zemana je reprint plakátu Cesta do pravěku. Rozměry jsou 59,4 x 42 cm)

Cena 199 Kč

Zápisníky Deafmessanger


Zápisníky Deafmessanger jsou vyrobeny z recyklovaného papíru. Uvnitř se nachází tužka, záložka a mezi listy bloku vás možná překvapí vložené staré fotografie, pohlednice, stránky z knížek a časopisů nebo použité lístky na tramvaj. Každý zápisník je tak skutečným originálem. 

Cena od 299 Kč

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení