Na druhém Jarmarku v TIERRA VERDE vystoupí i kouč vrcholových sportovců Marian Jelínek

Zažijte den plný inspirace. A přijďte s celou rodinou. Společnost TIERRA VERDE, která vyrábí ekodrogerii a šetrnou kosmetiku, zve v sobotu 25. května na již druhý ročník netradičního jarmarku. Koná se od 10 do 19 hodin v jejím sídle v Popůvkách u Brna. Kromě poctivých produktů a zdravých dobrot nabídne také řadu přednášek a workshopů zaměřených na osobní rozvoj a well-being.

„Jsme moc rádi, že dorazí i trenér a kouč Marian Jelínek. Přednášel u nás již v únoru a ohlasy návštěvníků byly skvělé. Těšit se můžete také na inspirativní workshop s Romanem a Šimonem z Vitruvio, se kterými budete prozkoumávat různé aspekty well-beingu. Pokud vás zajímá, jak být sám sebou a co je vaším darem a jedinečností, navštivte workshop Záře výjimečnosti Kateřiny Grunové,“ přiblížila část programu event manažerka Petra Lopušníková z TIERRA VERDE.

Na přednášce Kosmetika – potrava pro duši a mikrobiom chemička Monika Wikarská poradí, jak z nekonečného portfolia kosmetických zlepšováků vybírat produkty, které opravdu fungují. A po řádné porci užitečných informací přijde na řadu koncert oblíbených Mantrovníků a večerní workshop Ecstatic Dance.

Návštěvníci si užijí také tržiště plné lákadel – přírodní kosmetika, originální oblečení pro malé i velké, obrazy, dřevěné dekorace, háčkované didaktické pomůcky… A samozřejmě spoustu dobrot, od veganských zákusků z kavárny Lákava přes speciality asijské kuchyně v podání Little Saigon po výběrovou kávu z pojízdné kavárny Na větvi.

A protože to organizátoři s udržitelností myslí vážně, jednorázové nádobí nahradí vratné kelímky a keramické talíře. Návštěvníci si mohou přinést i vlastní nádobí, kterému po použití vrátí lesk v eko mycím koutku.

Děti zabaví tvořivé a pohybové aktivity, včetně bublifuků bez zbytečné chemie namíchaných v TIERRA VERDE. Těšit se mohou i na loutkovou pohádku Zvířátka a loupežníci a stánek brněnského science centra VIDA s interaktivními exponáty.

Od 10 do 13 můžete nahlédnout do výroby ekodrogerie a kosmetiky TIERRA VERDE. Kvůli omezené kapacitě je třeba přihlásit se předem. Jak pečovat šetrněji o domácnost i o sebe se dozvíte na přednášce Jana Čillíka, generálního ředitele společnosti. A díky jeho osobitému humoru to rozhodně nebude nuda.

„Jarmarkem chceme propojit tvůrce i firmy, pro které je stejně jako pro nás důležité, aby jejich produkty a služby byly kvalitní, smysluplné, zdravé a zároveň co nejméně zatěžovaly planetu. Budeme rádi, když si u nás s celou rodinou užijete příjemnou sobotu,“ shrnula Petra Lopušníková.

Celá akce je zdarma. Na programu pro dospělé bude možné vhodit do kasičky dobrovolné vstupné.

Místo konání:
TIERRA VERDE s.r.o., Vintrovna 482/5d, 664 41 Popůvky u Brna
Parkování v okolí firmy bude zajištěno.

Kompletní program jarmarku najdete na www.tierraverde.cz

Čtěte dál …