Jaro se kvapem blíží, proto je nejvyšší čas na obnovu šatníku. S Cellbes to půjde snadno.

Jaké budou hlavní jarní trendy? Chybět nemohou stylové svrchníky. Ať už elegantní trenčkot, ležérní parka, nebo kožená bundička, trendy svrchník v proměnlivém jarním počasí určitě přijde vhod.

Po pochmurné zimě je jarní kolekce barevnou vzpruhou. Co by to bylo za jaro bez sladkých „pastelek“. Cellbes představí kousky v pastelově růžové, nebesky modré, fialkové nebo mátově zelené. Noste je klidně všechny dohromady!

Nesmrtelný denim je další položkou, která se v kolekci objeví, a to v podobě nejen rozmanitého výběru džín, ale také denimových košil, šatů a bundiček.

S narůstající teplotou a rozkvétající přírodou je nasnadě také téma rozkvetlého oblečení. Ani květinové potisky v kolekci nechybí, a to ať už coby něžné jemné motivy, nebo dominantní květinové vzory.

Cellbes nabízí ale také kolekci sportovního a jezdeckého oblečení. Funkční prodyšné materiály, reflexní prvky, to vše je u sportovní kolekce Cellbes samozřejmostí.

Více na www.cellbes.cz.

Čtěte dál …

Zazařte v zelené – barvě jara

Jarní módní kolekce jsou plné výrazných a intenzívních barev. Jednou z top trendy letošních odstínů je i klasická zelená. Že si ještě nenašla cestu do vašeho šatníku? Nechte se inspirovat! Zelená je hlavní barvou přírody, a proto se k probouzejícímu se jaru...

pokračovat ve čtení