Výhodné balíčky sestavené kadeřníky ze salónu Klier

Kadeřnictví Klier má vždy něco navíc. V České republice působí už více jak 25 let a své služby nabízí ve 33 salónech a 17 městech. Kadeřnictví přináší skvělou vlasovou péči, moderní kadeřnické služby a časovou flexibilitu pro zákazníky. Salony jsou otevřené 7 dní v týdnu (většinou od 9:00 do 20:00) a přijít můžete bez objednání! Zákazníkům Klier nabízí i odborné poradenství v péči o vlasy a profesionální výrobky od prémiových značek. Své služby poskytuje kadeřnictví i v dnešní době za dobré ceny. Kadeřníci jsou profesionálně vyškolení, sledují trendy a sdílí know-how na mezinárodní úrovni.

Výhodné balíčky sestavené přímo kadeřníky

Na e-shopu Klier najdete nejen spoustu produktů profesionální vlasové kosmetiky, ale i speciální výhodné balíčky, které jsou sestavené přímo kadeřníky pro určitý typ vlasů.

Balíčky obsahují ucelenou a logicky návaznou péči a jsou navíc výhodnější, než kdybyste produkty kupovali jednotlivě. Balíčky jsou také skvělý tip na dárek, který ocení každá žena i muž.

Pořídit zde můžete např.

Ke každému nákupu na e-shopu dostanete navíc ZDARMA dárek – poukaz na salónní ošetření Fusio-Dose od Kérastase.

Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz. Pohodlně online nakoupíte na

shop.klier.cz.

Čtěte dál …

Poznejte Goodie – značku, pro kterou je závazek ke kvalitě v souladu s přírodou a vědou posláním

Good karma products značky Goodie, to je široké spektrum produktů a doplňků vytvořených v duchu filozofie zakládající si na respektu k planetě i sobě samému. Goodie přináší výrobky zaměřené na péči o tělo a mysl v podobě nejkvalitnějších doplňků stravy, superpotravin,...

pokračovat ve čtení

Módní kousky s florálními motivy

Květované vzory jsou každoročním oblíbeným trendem, a i letos je rozkvetlá móda jedním z hlavních hitů letní sezóny. Rozkveťte v outfitu s florálními motivy, v módě budou jak jemné drobné kvítky, tak výrazné květované plochy, které okamžitě upoutají...

pokračovat ve čtení