FOREO IRIS – konec tmavým kruhům a váčkům pod očima

Oční okolí vyžaduje speciální péči. Kůže je velmi jemná a svaly v oblasti očí jsou náchylné ke známkám stresu a projevům nedostatku spánku. Největší světový výrobce kosmetických produktů FOREO má pro vás osobního maséra očního okolí. FOREO IRIS vydrží na jedno nabití až 140 použití a vy si můžete jeho výhody užívat i během cestování.

Masážní přístroj byl navržen tak, aby uvolnil napětí v očním okolí a vyhlazoval jemné linky a vrásky. Technologie Alternating T-Sonic dodává očím účinnou masáž pro mladší a osvěžující vzhled. Zmírňuje projevy námahy, kterou oční okolí každý den podstupuje. Jemné pulzace efektivně redukují kruhy pod očima, stimulují pokožku a podporují lepší vstřebávání očních krémů a sér, čímž zvyšují jejich účinnost.

FOREO IRIS má dva masážní režimy navržené tak, aby vyhovovaly všem vašim požadavkům. Režim Pure evokuje pocit ruční masáže a je vhodný pro kůži, která začíná vykazovat první známky stárnutí. Režim Spa kombinuje pulzace s jemným poklepáváním a je ideální pro pleť s výraznějšími známkami stárnutí.

Měkký a jemný silikonový design je zakřivený tak, aby dokonale seděl na lince očí. Přístroj je hypoalergenní, bez obsahu BPA a ftalátů. Je vyroben z neporézního lékařského silikonu, který je odolný vůči hromadění bakterií. Má osm rychlostí pro optimální pohodlí a vyhovuje tak potřebám a požadavkům všech žen. Na jedno nabití přes USB vydrží až 140 použití a je 100% voděodolný. A jak IRIS používat? Aplikujte svůj oblíbený oční krém nebo oční sérum, masírujte okolí pravého oka po dobu 30 sekund a to samé zopakujte na oku levém.

FOREO IRIS zakoupíte na foreo.com a notino.cz za doporučenou cenu 3 499 Kč.

Čtěte dál …

Masaryčka se připojuje do sítě Lokni. Filtrovaná voda bude na nádraží i v sousední administrativní budově

Pražské Masarykovo nádraží se připojilo do sítě filtračních stanic Lokni. Významný dopravní uzel se stal 13. nádražím v Česku, které nabízí cestujícím možnost načepovat si čerstvou filtrovanou vodu do vlastních lahví. Společnost Penta zároveň instaluje unikátní řešení...

pokračovat ve čtení