E.Mi představuje podzimní barvy z kolekce „Hunt Club“

Kolekce Hunt Club je paletou odstínů pro sezónu podzim-zima 2023/24, která nepochybně poslouží jako zdroj inspirace pro každého, kdo se chce vyjádřit a najít svou cestu ve světě módy a stylu. Každý odstín v této kolekci má ve své historii jedinečný podtón, který umožňuje každé ženě se s ním ztotožnit a objevit v něm svůj osobní význam.

Odstíny prezentované v kolekci se pohybují od teplých, zemitých tónů až po studené, hluboké odstíny zelené. Zprostředkovávají zvláštní atmosféru klidu, která nás ponoří do kouzelného světa podzimní krajiny. Tyto barvy stimulují naše smysly a vzpomínky, vyvolávají nostalgickou náladu a uctivý obdiv k přírodním silám.

  • Univerzální paleta třpytivých gelových laků vhodná pro všechny kategorie zákazníků.
  • Odstíny v kolekci vypadají luxusně v monochromatické manikúře, vzájemně se doplňují a mohou být perfektním doplňkem jakéhokoli designu.
  • Textura je ideální a nanáší se hladce, dokonce i v jedné vrstvě.
  • Vhodné pro monotónní pokrytí a designy.
  • Odstíny kolekce se perfektně kombinují nejen navzájem, ale i s odstíny předchozích kolekcí a základními barvami.
  • Samo-vyrovnávají se během aplikace.

Kolekce Hunt Club nabízí bohatou škálu odstínů, které odrážejí hloubku a rozmanitost ročního období. Evokují barvy podzimního listí a vytvářejí poklidnou atmosféru, která ladí s přírodou a její krásou.

Chladné a hluboké odstíny ztělesňují sílu a energii přírody a jsou fascinující svým tajemným půvabem. V kombinaci s teplými a světlými tóny kolekce vytvářejí jedinečnou harmonii, která evokuje touhu po létě a zároveň umožňuje vychutnat si krásu zimních krajin.

Paleta odstínů v kolekci je nejen odrazem módních trendů a stylu, ale také zdrojem inspirace. Díky této kolekci může každá žena zažít kouzlo podzimu a nabít se jeho energií a znovu objevit nádherný svět módy a stylu.

Gel laky v kolekci jsou vytvořeny pomocí moderních technologií a splňují nejvyšší standardy kvality. Snadno se nanášejí a rovnoměrně distribuují a poskytují ideální krytí.

Cena: 510,-

Více na www.emi-shop.cz.

Čtěte dál …