Dopřejte pleti jarní restart s Asombroso. Jeho základem je správné čištění.

Základem péče o krásu a zdraví pleti je její správné čištění. To také pokožku připraví pro jakoukoli další následnou péči, která dodá potřebné živiny, účinné látky a hydrataci.

V čištění je důležitá pravidelnost a důslednost, a to minimálně dvakrát denně. Večer se čištěním odstraní make-up, prach, pot a nečistoty, které na pokožce za celý den ulpěly. Ranní čištění není o nic méně důležité. Tělo se v noci regeneruje a detoxikuje, pleť produkuje maz a pot a důkladné ranní čištění je nezbytnost.

Jak pleť správně vyčistit?

  • Před odličováním pokožku jemně navlhčete.
  • Pleť odličujte citlivými, krouživými pohyby vždy od středu obličeje směrem ven, pokud možno také ve směru nahoru.
  • Na pleť při odličování nikdy netlačte.
  • Na jemný vatový tampon naneste čistící pleťové mléko Asombroso The One Skin Cleansing Milk. Vždy začněte nejprve s odlíčením očí, pleť v očním okolí je zároveň také nejcitlivější. Poté vyčistěte i ostatní partie obličeje – čelo, tváře a bradu.
  • S odličovacími tamponky nešetřete, měňte je, dokud není tampon zcela čistý.
  • V druhé fázi dočistěte pleť čistící pleťovou vodou. Vybírat můžete podle typu své pleti mezi čistící pleťovou vodou pro suchou pleť Asombroso The One Dry Skin Cleansing Water a čistící pleťovou vodou pro mastnou pleť Asombroso The One Oily Skin Cleansing Water. Voda pokožku jemně dočistí a připraví pro následnou péči.
  • Unikátní pleťové mléko i pleťová voda Asombroso The One pleť nejen vyčistí, ale také intenzivně zhydratují, ošetří, pomohou odstranit odumřelé buňky a zanechají pokožku hladkou a hedvábně jemnou. Navíc vás okouzlí jemnou vůní mořské soli a svěží citrónové trávy. Vhodné jsou pro ženy i muže.
  • Při odličování nikdy nezapomeňte ani na důkladné ošetření oblasti krku a dekoltu.

Po čištění následuje cílená péče

Po důkladném odlíčení je pokožka připravena na další péči. Ráno zvolte denní krém pro všechny typy pleti Asombroso The One Day Cream, večer noční krém pro všechny typy pleti Asombroso The One Night Cream. Pleť ocení i některou z cílených péčí, např. oblíbený intenzivní liftingový krém Asombroso The One Snake Cream s výtažky ze syntetického hadího jedu, pleťové kolageny či pleťová séra. Všechny výrobky Asombroso jsou doslova napumpované účinnými látkami a pleť zanechají krásnou, pružnou a mladistvě svěží.

Slovo asombroso ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí… A co ke kosmetice Asombroso říká sám autor, světoznámý návrhář kubánského původu Osmany Laffita? „Moje pleťová a tělová kosmetika i parfémy jsou navrženy tak, aby z ”obyčejného” používání produktů vykouzlily neobyčejný zážitek. Přeji si, aby se tato cesta k vytoužené kráse stala příjemnou součástí Vašeho života. Najděte si chvilku pro sebe a zažijte to se mnou.“ Výrobky značky Asombroso jsou vyrobené v České republice, vybírat můžete na webu www.asombroso.cz.

Čtěte dál …

Zařízlé trenky umí zkazit den. V průzkumu Angry Beards přes 60 % lidí potvrdilo, že pohodlí spodního prádla ovlivňuje jejich náladu

Nálada 62 % lidí souvisí se spodním prádlem, ukázal unikátní výzkum společnosti Angry Beards. Naštvaní vousáči z Třebíče, kteří kromě kosmetiky pro chlapy stojí i za dámskou kosmetikou Busy B, se nově pouští do spodního prádla. Světlo světa spatřila značka Calm B,...

pokračovat ve čtení