Dejte vale chmurám a relaxujte s aromaterapeutickými olejovými koulemi NATAVA

Zažeňte veškeré chmury a dopřejte si lázeň jako ve wellness centru přímo u vás doma. Dopřejte si koupel oplývající uklidňující vůní, která zároveň poskytne vašemu tělu tu nejlepší přírodní péči. Stačí jen vložit jednu kouzelnou kouli Natava v elegantním sáčku do vody a nechat se unést daleko od starostí všedních dní. Přírodní a BIO složky v olejových koulích Natava budou pro vaše tělo a mysl opravdovým požehnáním. Pokud patříte mezi milovníky přírody, jistě uvítáte, že obaly nové řady NATAVA jsou vyrobeny ze 100% recyklátu nebo jsou snadno recyklovatelné. K dostání jsou samostatně ve variantě Chrpa, Citronová tráva, Růže stolistá a Měsíček, nebo ve stylovém dárkovém balení.

Chrpa

Olejová koule do koupele s příjemnou a dlouhotrvající vůní chrpy polní přináší relaxaci a uvolnění těla při koupeli. Obsahuje zvláčňující složky, které Vaši pokožku zjemní a hydratují. Obsažené bylinné kompozice během teplé koupele roztahují póry pokožky a snáze do ní pronikají. Navodí pocit svěžesti a odpočinku. 

Citronová tráva

Olejová koule do koupele s příjemnou a dlouhotrvající vůní citronové trávy přináší relaxaci a uvolnění těla při koupeli. Obsahuje zvláčňující složky, které Vaši pokožku zjemní a hydratují. Obsažené bylinné kompozice během teplé koupele roztahují póry pokožky a snáze do ní pronikají. Dopřejte si uklidňující, revitalizující, relaxační lázeň.

Měsíček lékařský

Ručně vyráběná aromaterapeutická olejová koule do koupele se složkami v bio kvalitě. Měsíček patří mezi velmi aromatické rostliny, již od středověku jím byl nahrazován drahý šafrán. Dopřejte svému tělu uklidňující, uvolňující a pečující měsíčkovou lázeň. Koule vedle dalších prospěšných složek obsahují také bambucké a kakaové máslo, čímž zajišťují pokožce důslednou hydrataci a dodávají jí vitamín E.

Růže stolistá

Ručně vyráběná aromaterapeutická olejová koule do koupele se složkami v BIO kvalitě. Vůně růže vás může nabudit, posílit libido a vyvolat romantické pocity. Dopřejte svému tělu sensuální, relaxační a uvolňující lázeň.

Čtěte dál …

E.Mi představuje Nail Recover

Pokud hledáte způsob, čím ihned po odstranění modeláže nejlépe ošetřit a vyživit přírodní nehty, máme pro Vás řešení.  Nail Recover je krok číslo 1 pro ošetření přírodních nehtů právě po odstranění modeláže. Obsahuje vysoce koncentrované směsi aktivních složek....

pokračovat ve čtení

LUSH x COMMUNITY Parfémy

Zeptali jsme se Lush Community, které ikonické produktové Lush vůně by chtěli mít v podobě parfémů či tělových sprejů. A parfuméři se dali do práce. V limitované kolekci vůní se setkává minulost s budoucností. Kolekce je k dostání pouze v aplikaci a na eshopu. Super...

pokračovat ve čtení