Co dodá silvestrovské zábavě šťávu? Pár nápadů od Albi

Bez čeho se neobejde silvestrovská párty? Přece bez zábavy! A pokud trochu vázne, je potřeba ji nakopnout. Sáhněte po Albi hrách, které snadno zachrání situaci. Výběr máme velký – na prodejnách, i v e-shopu (eshop.albi.cz). Díky pohádkovému Albi servisu je navíc můžete do 30 dnů vrátit, nebo vyměnit. A to i rozbalené a hrané. Stačí jen dojít na prodejnu s účtenkou.

NOVINKA Úplně mimo!

V této párty hře mají hráči za úkol vytvářet odpovědi na otázky pomocí spojování přídavných a podstatných jmen na kartách. Poté všichni hlasují, která odpověď je úplně mimo. Hra má velmi jednoduchá pravidla a skvěle se hodí jako zábava na oslavu s více lidmi. Naráz si ji totiž může zahrát až 8 hráčů.

Albi, 499 Kč, 18+

NOVINKA Kvízová hra Na ex!

Čím víc pijete, tím lehčí otázky dostanete. Kromě zábavy hra nabízí spoustu zajímavých informací z historie, zpracování i použití širokého množství nápojů s obsahem alkoholu. Součástí balení jsou 4 kelímky.

Albi, 399 Kč, 18+

What Do You Meme

Dospělácká hra pro milovníky memů, ve které se hledá nejvýstižnější slovní popis pro daný mem (vtipné obrázky šířené lidmi v různých obměnách po internetu). Třeskutá zábava nejen na poslední večer v roce!

Kostým Santa dámský, Albi, 499 Kč

Kostým Santa pánský, Albi, 1 399 Kč

Čelenka vánoční strom, Albi, 149 Kč

Balónky latexové Happy New Year zlaté + černé, 5 ks, Albi, 69 Kč

Párty Set Happy New Year, 54 ks, Albi, 699 Kč

Čtěte dál …