Největší loupeže s Piercem Brosnanem

Od vzniku platidel se celý svět donekonečna točí kolem peněz a lidé dělají vše pro to, aby se k nim dostali. Včetně toho, že organizují nejprohnanější a nejnákladnějších loupeže všech dob. Charismatický Pierce Brosnan, který se proslavil jako představitel agenta 007, Jamese Bonda, se stal průvodcem vzrušujícího seriálu. Ohlédneme se za největšími loupežemi historie – prostřednictvím dramatických rekonstrukcí, vzrušujícího stylu vyprávění, špičkových vizuálních efektů a vzpomínek očitých svědků. Uvidíme, jak složité plány jsou zločinci schopni vymyslet i co všechno jsou ochotni udělat, aby se neprávem dostali k životnímu bohatství.

Pojďte krást společně s Piercem Brosnanem na Prima ZOOM:

Od 18. 2. ve 21.00 Největší loupeže s Piercem Brosnanem

Největší loupeže s Piercem Brosnanem (8 dílů, premiéry neděle ve 21.00, reprízy středy v 10.50)

Průvodce pořadem Pierce Brendan Brosnan se soustředí na nejpropracovanější skutečné loupeže, které se v historii odehrály. Pierce je irský herec, známý širší veřejnosti především jako představitel Jamese Bonda, kterého ztvárnil celkem ve čtyřech filmech v letech 1995 až 2002. Přestože se narodil v Irsku, od jedenácti let žije v Londýně. Je čestným držitelem Řádu britského impéria a má také hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

A co vás čeká? Diamantová loupež v Antverpách – elitní skupinka italských zlodějů se zaměřuje na trezor antverpského světového diamantového centra. Po 27 měsících plánování realizují svůj ambiciózní plán a odlétají s diamanty. Loupež v hotelu Pierre – duo vysoce kvalifikovaných zlodějů, kteří se specializují na fingovanou práci v hotelu, jde po největším cíli své kariéry: slavném hotelu Pierre v New Yorku. Tým se vloudí do hotelu a dostane se do trezoru ve vstupní hale a do stovek jeho bezpečnostních schránek pro hosty. Vloupání do banky Baker Street – podnikaví zloději tunelují podzemní cestu do trezoru pobočky Lloyds Bank v Londýně, a když amatérský rádiový nadšenec zachytí jejich rozmluvu, ocitnou se ve vysoce riskantní hře „kočky s myší“ se Scotland Yardem. Loupež v Lufthanse – členové mafie se zasvěcenými znalostmi se pokusí o velmi lukrativní loupež v letecké společnosti na mezinárodním letišti JFK. Čin proslavil film Mafiáni. Ti, kdo byli spojeni s tímto zločinem, zmizeli nebo přišli o život. Práce v United California Bank – skupina zlodějů napojená na mafii, kterou FBI popsala jako „nejlepší vůbec“, v roce 1972 vyloupila banku v Jižní Kalifornii a odešla s miliony v hotovosti, údajně napojenými na prezidenta Richarda Nixona. Loupež v muzeu přírodní historie – trio zlodějů je připraveno riskovat své životy, aby ukradli drahocenné šperky v americkém muzeu přírodní historie. Jejich smělý plán je nutí plížit se po římse muzea, 38 metrů nad ulicemi Manhattanu. Přepadení obrněného skladiště Dunbar – zaměstnanec skladu obrněných vozů Allan Pace a jeho pět starých přátel využívají své znalosti k naplánování a provedení loupeže v roce 1997 v Los Angeles, která může vynést více než 18 milionů dolarů v hotovosti. Loupež v Gardnerově muzeu – dva zloději převlečení za falešné policisty utečou s uměleckými díly světové úrovně z bostonského muzea v hodnotě půl miliardy dolarů. Mnoho podezřelých je po smrti a obrazy stále chybí. Vydejte se do světa fascinujících loupeží.

18. 2. – Loupež v Lufthanse

25. 2. – Vyloupení banky United California

3. 3. – Krádež diamantů v Antverpách

10. 3. – Krádež v depu Dunbar Armored

17. 3. – Krádež v hotelu Pierre

24. 3. – Vyloupení banky na Baker Street

31. 3. – Loupež v Muzeu Isabelly Gardnerové

7. 4. – Krádež v Americkém přírodovědném muzeu

Čtěte dál …

Ruské války na Prima ZOOM

Válečné choutky Ruska přináší Prima ZOOM. Ruská invaze na Ukrajinu neboli rusko-ukrajinská válka (pouze v Rusku označována jako „Speciální vojenská operace na Ukrajině“) začala zrána 24. února 2022 ruským útokem na Ukrajinu. Jedná se o největší konflikt v Evropě od...

pokračovat ve čtení