Mobilní aplikace INSTAX UP! dokáže zdigitalizovat snímky z fotoaparátů a tiskáren INSTAX Aplikace umožňuje skenování, ukládání a sdílení fotek INSTAX – všechny vaše INSTAX fotky v digitální podobě na jednom místě.

Značka INSTAX představila mobilní aplikaci INSTAX UP!, která je určena všem fanouškům instantních fotografií INSTAX. Umožňuje digitální skenování, a sdílení fotografií INSTAX a jejich ukládání na jednom místě.

S aplikací INSTAX UP! můžete:

Aplikace INSTAX UP! vznikla na základě zpětné vazby od uživatelů zařízení INSTAX z celého světa. Ti, kteří chtěli digitálně ukládat a sdílet své fotky INSTAX, si je dosud museli pomocí svého telefonu prostě vyfotit. Tento postup ale vede k tomu, že na fotkách mají snímky odlesky a dochází také k určitému zkreslení a ztrátě textury okrajů. Aplikace INSTAX UP! zjednodušuje a zdokonaluje proces digitálního ukládání snímků INSTAX a nabízí také jejich snadné sdílení na sociálních sítích.

INSTAX UP! řeší problém snadné digitalizace a sdílení fyzických snímků INSTAX. Fanouškům instantních fotografií pomůže aplikace s uspořádáním a archivací jejich výtvorů. Navíc umožňuje tyto fotky snadno sdílet se světem, což pomůže uchovat výjimečné momenty a inspirovat další uživatele.

Mobilní aplikace INSTAX UP! je zdarma ke stažení v obchodech Apple Store (pro zařízení Apple) a Google Play (pro zařízení se systémem Android).

O společnosti Fujifilm v Evropě

Společnost Fujifilm provozuje v Evropě více než 50 společností a poboček skupiny a zaměstnává více než 6 000 lidí, kteří se zabývají výzkumem a vývojem, výrobou, prodejem a servisem, přičemž strategickou centrálou pro tento region je společnost FUJIFILM Europe GmbH se sídlem v německém Ratingenu. V celé Evropě slouží subjekty společnosti Fujifilm řadě průmyslových odvětví včetně lékařské techniky, biofarmacie, elektronických materiálů, průmyslových výrobků, chemikálií, grafických systémů, optických zařízení, ukládání dat a všech aspektů fotografie. V posledních 20 letech se společnost intenzivněji zaměřuje na zdravotnictví – od diagnostiky po prevenci a léčbu. Dnes Fujifilm v Evropě poskytuje celé spektrum péče o pacienty, kromě výzkumu, vývoje a výroby v oblasti pokročilých terapií, genových terapií a vakcín, stejně jako poskytuje média pro buněčné kultury a řešení pro regenerativní medicínu.

Společnost FUJIFILM Holdings Corporation, Tokio, využívá svých hlubokých znalostí a vlastních klíčových technologií k poskytování hodnoty z inovací v našich produktech a službách v segmentech zdravotnictví, materiálů, obchodních inovací a zobrazování. Naše neúnavná snaha o inovace se zaměřuje na poskytování společenské hodnoty a zlepšování života lidí na celém světě. Společnost Fujifilm se zavazuje k odpovědnému přístupu k životnímu prostředí. Další informace o plánu udržitelných hodnot společnosti Fujifilm do roku 2030 naleznete zde.

Za rok končící 31. března 2022 dosáhla společnost celosvětových tržeb ve výši přibližně 2,5 bilionu jenů (21 miliard USD při směnném kurzu 122 jenů za dolar). Další informace naleznete na adrese www.fujifilmholdings.com.

Čtěte dál …

Sexuální tabu v Česku: Lidé akceptují masturbaci, stigma análního sexu a BDSM přetrvává. Nejvíce odmítají pissing a pegging

Které sexuální praktiky považují Češi za přijatelné a co je stále tabu? Odpovědi přinesl nový průzkum společnosti Růžov‎ý slon, kter‎ý zpracovala výzkumná agentura STEM/MARK. Zatímco masturbaci i orální sex většina lidí akceptuje, BDSM spíše odmítají. Mezi...

pokračovat ve čtení