Helena Vondráčková namalovala 72 vajec, všechny rozdala malým koledníkům! Vyšupat ji přišel i Roman Vojtek.

Zpěvačka Helena Vondráčková Velikonoce miluje a proto i letos doma s radostí otevírala malým i velkým koledníkům. Dětem za koledu dávala krásně namalovaná vajíčka, dospělákům pak panáka rumu.

„Celkem jsem namalovala 72 vajec. Měla jsem co dělat, abych vše stihla,“ svěřila zpěvačka, která také upekla beránka a mazanec. „Přišlo strašně moc koledníků. Oni se nám tady rozrůstají. Na té Řitce se to léta letoucí drží, pořád se tu Velikonoce ctí. Jsem moc ráda,“ dodala Helena Vondráčková, kterou přišel vyšupat i její soused Roman Vojtek se synem.

Zpěvačka je právě na jarním turné, v rámci něhož se např. 29. dubna zastaví v Náchodě. Narozeniny letos oslaví se svými fanoušky 16. července v pražské GoJa Music Hall.

Foto František Jirásek/agentura MM Praha

Čtěte dál …

Krása skleněných labutí rozzáří Oflendu na rozhraní Chrudimska a Vysočiny – Festival labutí naváže na úspěšný první ročník

Po úspěšném prvním ročníku naváže sklárna Koulier na Chrudimsku na Festival labutí ročníkem druhým. A tak jako okouzlila krása a ladnost labutí světové autory, jako například Petra Iljiče Čajkovského při tvorbě baletu Labutí jezero nebo dílo Melanie Benjamin Labutě...

pokračovat ve čtení