Jsou tu opět Vánoce. Nalaďte se na vánoční vlnu a zamyslete se nad svým svátečním outfitem. Jak vypadat stylově a elegantně?

Vánoce prožité v kruhu nejbližší rodiny a přátel jsou vzácnými momenty, proto byste podle toho měli volit oblečení. Usedněte ke štědrovečerní tabuli elegantní a šik. Volte luxusní materiály, jako je krajka, samet, satén, umělá kůže, nebo tkaniny zdobené flitry. Absolutní sázkou na jistotu jsou společenské šaty z těchto materiálů. Můžete zvolit „malé černé“, nebo naopak poutavý model v typicky vánočních barvách. V kombinaci s obuví na vysokém podpatku a krásnými šperky vykouzlíte jednoduchý, a přitom noblesní look.

Dalším tipem pro nadčasový sváteční outfit je kombinace elegantní halenky se slavnostními kalhotami nebo sukní. Trendem jsou také barevné kostýmky, ke kterým si můžete obléct lehký rolák, nebo krajkový top. Širší boky či větší bříško šikovně schová delší volnější tunika, pod kterou si můžete vzít pohodlné koženkové legíny.

Pokud doma preferujete ležérnější vzhled, zvolte veselá trika a svetry s vánočními motivy a zkombinujte se s legínami, nebo se sukní a punčocháčemi.

Společenské oblečení a doplňky najdete v aktuálních kolekcích Cellbes, Deichmann a F&F. 

Čtěte dál …

Anna Kristyna Sion, česká šperkařka, která slaví úspěchy i v dalekém Thajsku a Tina Hollas, módní návrhářka, která nepodléhá módnímu diktátu uspořádaly první společný pop-up

Studovaly stejnou školu, jejich díla se vyznačují precizním zpracováním. Obě vyznávají dokonalost, váží si svých klientů, kteří se cítí být součástí jejich rodiny. O kom je řeč? Jednou je šperkařka Anna Kristyna Sion a druhou módní návrhářka Tina Hollas. Tyto dvě ženy...

pokračovat ve čtení