Grown Alchemist LIP-LOVE – Valentýnská sada pro dokonalé rty.

Dokažte své lásce, že opravdu víte, co ji na Valentýna potěší. Darujte jí LIP-LOVE, výjimečný set pro krásné rty, do něhož Grown Alchemist vložil kromě svého srdce i celou řadu super účinných ingrediencí.

S přibývajícím věkem, vlivem znečištěného městského prostředí nebo také mrazem či UV zářením ztrácejí naše rty na pružnosti. To se navenek projevuje vysušenou nebo dokonce popraskanou pokožkou a také ztrátou objemu.

Základem, jak o elasticitu a plnost rtů nepřijít, je vydatná hydratace. Ta by měla být založena jednak na dodržování optimálního pitného režimu a současně i na pravidelné péči. Balzámy Age-Repair Lip Treatment ze sady LIP-LOVE obsahují navíc sofistikované přísady, jež dodají rtům bohatou výživu a současně je ochrání před poškozením vnějšími vlivy.

  • Tri-peptidy podporují přirozenou produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové, výrazně tak zvětšují objem rtů, přičemž redukují jemné vrásky a rýhy.
  • Extrakt z listů fialky je bohatý na antioxidanty, jež zbavují jemnou pokožku rtů nežádoucích toxinů a také na kyselinu salicylovou, která z ní odstraňuje odumřelé kožní buňky. Vedle toho tento výtažek také hydratuje, zklidňuje a současně podporuje regeneraci poškozené kůže.
  • Kombinace bambuckého a mangového másla proniká do hlubokých vrstev pokožky, kam na dlouhou dobu dodává hydrataci i výživu a zároveň rty chrání před poškozením.
  • Spojení lehkých olejů z jojobových a slunečnicových semen dodává pokožce esenciální mastné kyseliny, fytosteroly a vitamíny A, B, E a D. Díky tomu má na rty omlazující a reparační účinky.

Kromě unikátního pečujícícího složení se také můžete spolehnout na to, že všechny produkty Grown Alchemist jsou organické, bezlepkové, netoxické a také, že nejsou testovány na zvířatech.

LIP-LOVE Age-Repair Lip Treatment Kit, tónovaný balzám na rty (3 g) + bezbarvý balzám na rty (3 g): 930 Kč.

Čtěte dál …