Soutěžte o přípravky Mediderm


Potýkáte se suchou pokožkou?  Svědí vás pokožka? Trápí vás lupy? Nebo dokonce trpíte na ekzémy, atopickou dermatitidu, či lupénku? Pak právě pro vás jsou určeny lékárenské přípravky Mediderm.

Šampon Mediderm® pro nemocnou pokožku hlavy

Mediderm® šampon je zdravotnický prostředek, který udržuje zdravou pokožku hlavy při lupénce nebo dermatitidě a dalších kožních onemocněních. Je kompozicí jemných mycích složek, které nezpůsobují podráždění ani vysušení kůže hlavy. Bílý ichtamol, obsažený v šamponu, předchází vzniku kožních šupin a podporuje odstraňování stávajících. Zmírňuje zarudnutí, svědění a pálení pokožky hlavy. Usnadňuje rozčesávání a styling vlasů.

Mediderm® emulze do sprchy je hydratační, pěnící emulze, zpracovaná speciálně pro péči o suchou pokožku při lupénce, ekzému a atopické dermatitidě.

Mediderm® koncetrát do koupele je speciální přípravek s hydratačním a promašťujícím účinkem. Je zpracována za účelem péče o suchou pokožku s doprovodným svěděním, odlupováním a podrážděním při lupénce, ekzému a atopické dermatitidě.

Mediderm® krém je speciální přípravek určený k péči o chorobně změněnou pokožku při lupénce, ekzému nebo atopické dermatitidě.

Bližší informace o produktech a odpověď na soutěžní otázku naleznete na https://www.mediderm.cz/.

Soutěžní otázka: Od jakého věku lze používat Mediderm koncetrát do koupele?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 30. 9. 2021. Do předmětu uveďte „Mediderm“. Podmínkou účasti v soutěži  je dát like FB profilu All4fun, nebo instagramovému profilu All4funcz.

Ze zaslaných odpovědí vylosujeme jednoho  výherce  balíčku produktů v hodnotě 700,- Kč.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …

Chystáte se na letní festival, výlet nebo dovolenou? Nezapomeňte přibalit tyto LUSH produkty, které zkrátka musíte mít s sebou!

Bezobalový šampon, řasenka, či pasta na zuby v tabletkách. Vyberte si cruelty-free produkty, které ušetří místo v zavazadle a zároveň nepotřebují zbytečný plastový obal. Výhra pro Vás i pro planetu! OceanBezobalová řasenka395 Kč/ kusNahatá řasenka Ocean vašim řasám...

pokračovat ve čtení