Lumina Park: Vyhrajte rodinnou vstupenku do světelného parku

Úspěšná audio-vizuální atrakce se po roce vrátila do Prahy, tentokrát s novým motivem: Tajemné zahrady. Návštěvníci se mohou těšit na nové speciální efekty, interaktivní prvky a jedinečné světelné sochy. Atrakce pro celou rodinu se bude skládat ze čtyř částí – Zahrady Her, Hudby, Umění a Strachu, které dohromady nabídnou více než sto padesát instalací. Lumina Park se nachází na koupališti Džbán v Praze 6.

Tajuplná procházka začíná v Zahradě Her, kde návštěvníci potkají obří šachové figurky, zažijí dobrodružství v Pacmanově labyrintu, ztratí se na okamžik ve Velkém bludišti nebo si užijí spousty legrace se 3D scrabble.

V Zahradě Hudby je pak možné si vyzkoušet například hru na světelné piano nebo si poslechnout skladbu z dvoumetrového walkmana či magnetofonu. Zahrada Umění uchvátí návštěvníky interaktivním pojetím známých uměleckých děl. „Díky unikátním instalacím nahlédnou například do surrealistického světa Salvátora Dalího, budou řešit šifru střípků na obrazech od Picassa nebo se přenesou do dob impresionismu a stanou se součástí ikonických Monetových leknínů,“ informuje manažer parku Matyáš Jirka.

Na závěr trasy je připravena výprava do Zahrady Strachu, kde na malé i velké odvážlivce čeká setkání s duchy, bílou paní a dalšími tajuplnými postavami. A ti nejstatečnější mohou podniknout dobrodružnou cestu až do tunelu s pokladem.

Organizátoři v Lumina Parku připravili nezapomenutelný zážitek pro všechny věkové kategorie na nové, cca 1,5 km dlouhé trase, kterou je možné absolvovat pohodlně například i s kočárkem. I tentokrát jsou sochy sestavené z milionů úsporných LED žárovek a to ve spolupráci s renomovanými polskými designéry.

Stejně jako v loni i letos se mohou návštěvníci parku u instalací fotit a natáčet. Loňskou instalaci Lumina parku na téma Alenka v říši divů navštívily tisíce návštěvníků. Letos je možné se na magickou stezku vydat až do 25. února 2024 a to vždy po setmění, kdy plně vynikne celá krása světelných soch v kombinaci se zvukovými efekty.

Více informací naleznete na www.luminapark.cz.

Soutěžní otázka: Jaká je cena rodinné vstupenky?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz do 20. 1. 2024. Do předmětu uveďte  „LUMINA PARK“.

Ze zaslaných  správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří obdrží rodinnou vstupenku.

Výherce bude kontaktován mailem.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Čtěte dál …

Fantastická parta míří do českých kin. Rodinný film o odvaze, představivosti a bezpodmínečném přátelství od tvůrců Ferdinanda a Rio 2 bude mít premiéru 25. 4.

Alfonso Quijote je 11letý chlapec s obrovskou fantazií. Jako správný potomek a legitimní dědic Dona Quijota stejně jako jeho pra, pra, pra, pradědeček neustále bojuje s monstry, které nikdo jiný nevidí. V boji proti zlu se on a jeho tři králíci spojí s dívenkou...

pokračovat ve čtení